Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iihorvath

    tag

    válasz Воланд #52 üzenetére

    "nem egeszen fel ev mulva itt a redstone"
    :))
    Oh, ye! Na persze! Épp annyira, amennyire a 10 még 2015-ben megjelent!
    Nincs kész még a 10-sem, hiszen olyan alapvető funkció is bugos benne mint az értesítési sáv frissítése vagy az élő csempék élete, de már redstone kell az usernek persze. Ja igen, abban majd mindezt javítják... :DD

    De egyenlőre használom, mert nem találtam jobbat, és alapvetően nekem tetszik a felület, csak ilyen bosszantó dolog ne lennének alap funkciókkal.

    Mindezek ellenére igen, a x20 sorozat - nem frissítéséről - amit írtál logikus és biztosan helytálló. De a gond csupán az, hogy ezt megelőzően nem ezt kommunikálták, és most is csak sunnyogást érzek a részükről az ügyben. Korábban kellett volna cáfolni a találgatásokat és óvatosságra inteni, amikor az első bizakodó cikkek megjelentek, de ők akkor is csak hallgattak mint ... a gazban. Ez szerintem az alapja sokak jogos felháborodásának.
    Nyilvánvaló, hogy a program elején még nem lehetett tudni mi lesz az insider-es tesztelés eredménye, ez tiszta sor, de el kellett volna ezt magyarázniuk alaposan és mindenki számára közérthetően, mindjárt az elejétől fogva.

Új hozzászólás Aktív témák