Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gretzky77

    veterán

    válasz janeszgol #35 üzenetére

    Nem védek senkit! Csak sokan úgy kritizálnak,hogy az ismerősöm ismerősének az egyik haverjának a bátyja használ LG-t és milyen szar!

    1. Én szeretem a Ken Hong nyilatkozatokat nem hondolom,hogy bohóc! Páran írták itt,hogy akár 2-3 éve használják a telefonjukat! Szoftvertámogatás nem különb mint másnál,lehet kicsit később adják ki a főverziókat cserébe általában elég stabil rendszert!
    2. Ok ez jogos,hogy késve jönnek
    3.Fentebb írtam,van tapasztalatod? V30-ra mostanában elég rendszeresen jönnek a biztonsági frissítések ugyanúgy mint máshol
    4. Ezt nem is értem mire gondolsz! Nem volt sose minőségi problémám LG készülékkel,semmivel sem rosszabbak mint a többi gyártó!
    5. Szolgáltatónál vásárolva 2 év tudomásom szerint, amúgy valóban 1 év! Viszont akkor azt is jegyezzük meg,hogy szinte bármelyik sufni gsm-ben veszed meg számla alapján az LG márkaszerviz javítja! Tudsz másik gyártót aki szervizeli a gsm boltos telefonokat?
    6. Ez ismét jogos viszont a G7 óta már nincs ilyen ha jól tudom,abban is már benne van minden!

    És nem nem védem egyik gyártót sem,egyik sem hibátlan,de az LG sem rosszabb mint más készülékgyártó! A Marketing sajnos nem megy ez tény viszont minőségi és szoftveres téren is bőven használható, Stabil!
    De nyugodtan mondjátok rám,hogy védem,óvom az LG-t! Kiállok mellettük valóban mert szerintem bőven hozza más gyártók szintjét csak kissé mostoha gyerek! Sok embert meg meg tudnak vezetni a sok marketing bullshittel! Zenei téren pedig mint már írtam etalon ezt el kell fogadni! Tudom rétegigény de ez van!

    iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

Új hozzászólás Aktív témák