Hi​rdet​é​s

2017. december 17., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) szucsy89

szucsy89
(tag)

Jó kis flamekeltő cikk. :)

(#2) Gempas 70

Gempas 70
(fanatikus tag)

szucsy89 . Úgy érted a teszteredmény a flamekeltő?

(#3) aprokaroka87

aprokaroka87
(PH! kedvence)

Majd az Ájfon ipszilon jobb telefon lesz.

(#4) Scholes9 válasza szucsy89 (#1) üzenetére

Scholes9
(PH! nagyúr)

Valóban. De, akinek tetszik a telefon az le@arja ezt az egészet, megveszi és örömmel használja :U :K

(#5) mizoli válasza Gempas 70 (#2) üzenetére

mizoli
(PH! addikt)

+ 1

(#6) ttt1 válasza szucsy89 (#1) üzenetére

ttt1
(őstag)

Miért is? Végignézted? A legjobb a kamerája a 10-esnek utána a 2. a 8-as iphone (de durván lealázta). Úgy védem az iphonet, hogy túlárazottnak tartom és sosem volt azaz nem vagyok apple fan. Megállapította, hogy a hátlap törik 100 ledobás után ,de hasonló eredményre jutottak a Samsung Note 8-al is és nem védte azt a gyártót sem!

(#7) Fred23

Fred23
(PH! addikt)

Majd jövőre vesznek a Samsungtól graféngolyós akkut. :D

(#8) electrodoki

electrodoki
(fanatikus tag)

Ilyen barom egy cikket.... Szánalom.. Kell a hsz, vagy mi?

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#9) Tibee86 válasza electrodoki (#8) üzenetére

Tibee86
(PH! kedvence)

Úgy néz ki a tegnapi cikk nem hozta azt számot, amit vártak tőle az oldal üzemeltetői. :D

[ Szerkesztve ]

(#10) dekrer

dekrer
(PH! nagyúr)

Nálam a top 10-be sem férne egy iphone se.

Samsung Galaxy S8+ "Midnight Black" // Playstation 4

(#11) Jhonny06

Jhonny06
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Megint kiadtak egy olyan készüléket, ami igazából beéri a piacon levő telefonokat, semmivel nem nyújt többet. Ezzel nem is lenne semmi probléma, de úgy marketingelik, mintha valami új dolgot csináltak volna, közben rohadtul nem. Kb. egy kötelező iPhone lett ez is, csak mondjuk kicsivel jobb, mint amit évente kiadnak. De azt hagyjuk már, hogy nem tudom hány éve dolgoznak rajta, amikor csak 1-2 éve vannak bazel-less telefonok, ők már biztos előtte elkezdtek rajta dolgozni, ugye? A kijelzőn felül meg semmi extra nincs benne. A napi használat bizonyította, hogy a Face ID megbukott.

Niche parfümök szórófejes üvegben, különböző kiszerelésekben! Tom Ford, Creed, stb. http://bit.ly/2yk76Wa

(#12) MikeWazowski válasza electrodoki (#8) üzenetére

MikeWazowski
(fanatikus tag)

Ez már kb. a legalja. Nincs semmi más hír...

“You think you can take me? You need a fucking army if you gonna take me!” – Tony Montana

(#13) .Szaki. válasza Scholes9 (#4) üzenetére

.Szaki.
(őstag)

Erről van szó.

Semmi sincs ingyen. A dobogóra az jut fel, aki megküzd érte. || Think Different

(#14) joey04 válasza electrodoki (#8) üzenetére

joey04
(PH! félisten)

A bejelentés alatti topikban pörgött a számláló rendesen, de a tesztek után már nem annyira. Szóval igen, gondolom ezért jönnek így megfogalmazott cikkek, fel kell pörgetni a témát. :D

Bazinga!

(#15) janeszgol

janeszgol
(PH! kedvence)

Nem gondolom azt, hogy csalodast keltene a X. Lehet nem az elso vekony kavas telo, de elegge ossze van rakva. Amugy hulyeseg ez a lista, mert a Note mindenek felett termeszetesen.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#16) Szabcsizz válasza MikeWazowski (#12) üzenetére

Szabcsizz
(senior tag)

Én mondjuk tudnék jó pár hírt,pl a Moto Oreo frissítésével kapcsolatban. Csak hogy egyet említsek. De hát ha ez fontosabb..

Motorola Moto Z

(#17) HKorn

HKorn
(őstag)

AMOLED kijelzője makulátlanul teljesít, persze, mert a Samsungtól van :D

Dad by day Gamer by night - Xbox One S

(#18) Tkulcsar

Tkulcsar
(újonc)

Köszönjük ezt az igen érdekes cikket, amiből igazából semmi nem derül ki csupán az hogy az ájfoniksz nem elég jó. Akkor már miért nem írtátok hogy sz*r, arra biztos több habzó szájú troll gyűlt volna össze a cikk alatt. Jó irányba haladunk :) :W

"Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy nem lehet tudni róluk hogy valódiak-e" (Petőfi Sándor)

(#19) rvgy75 válasza Scholes9 (#4) üzenetére

rvgy75
(senior tag)

Örömmel nem sokan :) Fórumot olvasgatva nagy része azon reszket hogy 1 karcolás se legyen rajta.

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#20) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Jo, hogy nem azt mondjak: nem lett tokeletes. :DDD

[ Szerkesztve ]

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!" ▶️ Vasak: pici.tk/e

(#21) jacis

jacis
(PH! nagyúr)

Nekem ennek ellenére is az iPhone X kellene mind közül.

Samsung Galaxy S7 edge

(#22) collecting válasza Jhonny06 (#11) üzenetére

collecting
(lelkes újonc)

Megbukott a faceID? :W Akkor én valami alternatív Almauniverzumban létezek, mert nálam 98%-ban mindig helyesen, gyorsan működik. A touchID-nál ez nagyon nem így volt.
Ha még csak videón láttál X-est, akkor ne írj ilyen butaságokat. :N

(#23) .LnB

.LnB
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Nincs a 10-ben Huawei.. Oké.

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#24) niof válasza dekrer (#10) üzenetére

niof
(senior tag)

Én pedig semmi pénzért nem mennék vissza androidra, gyártótól függetlenül.

iPod Classic 6th g. mod.; DIY CMoy; Sennheiser HD 25-1 II UBER mod.; iPhone SE;

(#25) Barkin válasza collecting (#22) üzenetére

Barkin
(őstag)

Kedves buvartacsko! Igazán kibírhattad volna azt a hátralévő 96 napot, amíg tiltva vagy, kár volt új reget csinálni. :B

(#26) collecting válasza Barkin (#25) üzenetére

collecting
(lelkes újonc)

Sajnálom, de mellélőttél, nem én vagyok búvártacskó.. Benézted. :U

(#27) dutrás válasza .LnB (#23) üzenetére

dutrás
(senior tag)

Ezt akartam mondani én is.
A Huawei csúcskészülékei igencsak a mezőny elejébe kellene hogy legyenek és nem csak a Mate 10 pro de még a Mate 9 is.

(#28) Aweriot

Aweriot
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Most komolyan muszáj ennyire hatásvadász címekkel operálni? Arról nem is beszélve, hogy a bevezetőt elolvasva nem volt egyértelmű, hogy miről is szól a cikk. AliceWake ennél tudsz te fényévekkel jobbat is!

"War doesn't determine who's right - only who's left." Bertrand Russell

(#29) Barkin válasza collecting (#26) üzenetére

Barkin
(őstag)

A PH-t becsaphatod, de aki ismeri a gyerekes megnyilvánulásaidat, azt nem. :)

Sok itt a néhány napja regelt lelkes újonc, úgyhogy üdv Touch KO és a többiek!

Szép estét!

(#30) D1Rect válasza Jhonny06 (#11) üzenetére

D1Rect
(PH! félisten)

*végre kiadtak egy olyan készüléket.
A Plus megjelenése óta szánalmasan nézett ki a dizájn a nagy telefonon.
Ez már emészthető, csak egy hátlapi touchID kellett volna.

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#31) =Mentor=

=Mentor=
(őstag)

Már az is nagy eredmény, hogy alig marad el a konkurenciától :DDD

Xiaomi Mi4c

(#32) collecting válasza Barkin (#29) üzenetére

collecting
(lelkes újonc)

Figyu, szerintem álljál le a gyanusítgatással, és minimum érezd nagyon hülyén magad, mert mint mondtam, én nem vagyok senki letiltott fórumozó újraregelése. Nem hiszem, hogy bizonygatnom kéne neked bármit, azt sem tudom, hogy ki vagy, de ez a személyeskedés amit tolsz, nagyon gáz.

(#33) wesder válasza Tkulcsar (#18) üzenetére

wesder
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Mèg jó hogy a cikkben nem ájfoniksz van, hanem ájfonten.

Bring us the girl and wipe away the debt.

(#34) Quqesz

Quqesz
(PH! kedvence)

Sztem aki az első 10-ből választ rosszul nem járhat. Az egyik alma, a másik körte, nincsenek nagy különbségek már.....a mate10 pro sztem is beleférne a listába. Aztán mindenki azt vegye, amelyik tetszik és megengedheti magának. A többi csak flamkeltés......

[ Szerkesztve ]

LG G2/G4/ Honor 8 & Samsung Tab A6 10,1;Panasonic TZ20

(#35) ZavaBalazs

ZavaBalazs
(őstag)

"Az üzemidő nem elég jó, ..."

erre azért léteznek trükkök, amik javítanak rajta, igaz a többi iphone esetén is működik.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#36) Barkin válasza collecting (#32) üzenetére

Barkin
(őstag)

Nem én hülyéztelek le. Ha nem szakmai a hsz-ed, akkor pedig offold.

Mégegyszer, szép estét kívánok és védd a nem létező X-edet, ami nincs. :)

(#37) Ck.

Ck.
(őstag)

Baromság, baromság és harmadszorra is baromság!
7 Plusról jöttem át, az akksi pedig semmivel sem rosszabb, simán hozza ugyanazt az üzemidőt, vagy akár jobbat.

[ Szerkesztve ]

(#38) Barkin válasza Ck. (#37) üzenetére

Barkin
(őstag)

Hány fős mintát vettél ehhez a felméréshez?

(#39) Ck. válasza Barkin (#38) üzenetére

Ck.
(őstag)

1 fős, ugyanazzal a backuppal, tartalommal és használati szokással, mint a 7 Plus volt.
Egyébként a hivatkozott teszt sem hinném, hogy több ezer X-est hasonlított volna össze a többi készülékkel.

[ Szerkesztve ]

(#40) Diokhan válasza Ck. (#39) üzenetére

Diokhan
(őstag)

Legalább gondolkodj már, mielőtt baromságokat írsz. Tudod mi az, hogy SQC? Avagy statistical quality control, magyarul statisztikai minőség ellenőrzés. Ez egy mintavételezési eljárás sorozatgyártás esetén, mely a teljes legyártott mennyiségtől függően határozza meg a mintavétel mértékét, tehát, hogy hány darabot kell ellenőrizni ahhoz, hogy következtetni lehessen a teljes legyártott mennyiség minőségére. Ezen módszer alapján nem kell több ezer darabot össze hasonlítani egymással ahhoz, hogy tudjuk melyik teljesít jobban. De ha esetleg most az jutna eszedbe, hogy több millió darabot adnak el, és igaz lehet a több ezer darabos felvetésed, akkor is gondolj bele abba, hogy a teszt biztosan nem egy darab készüléken történt, tehát már eleve reálisabb eredményt kaptak, mint Te, aki egy készülékről egy másikra való áttérés után megérzésekre alapozva kijelented, hogy mindaz, amit a hozzáértők állítanak, baromság... 3x... Ülj le, egyes.

U.I.: Azt már meg sem említem, hogy a cikkben több gyártó készülékei is szerepelnek teszt alanyként, Te pedig egyazon gyártó két termékének egy-egy példányát hasonlítottad össze...

Scully: ...és úgy éreztem, mindenki engem üldöz. Mulder: Most legalább tudod, én hogy érzem magam általában. | K-B. T.!!!!!!!!!!

(#41) Ck. válasza Diokhan (#40) üzenetére

Ck.
(őstag)

Nem írok baromságokat, csak unalmas már ez a lejárató hadjárat, de nagyon.
Sok mindenbe bele lehet kötni, de pont az akksi és az üzemidő olyan, amiről sok más konkurens gyártó is példát vehetne.

[ Szerkesztve ]

(#42) no more

no more
(PH! addikt)

Végül is rengeteg hibás darab van belőle. Én biztosan nem mernék X-et venni, inkább 8 Plus. Aztán ott a bughalmaz iOS11....

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#43) Diokhan válasza Ck. (#41) üzenetére

Diokhan
(őstag)

De pontosan baromságokat írsz, mert az, hogy apple fanboy vagy nem jelenti azt, hogy igazad is van abban, amit állítasz. Én is apple user voltam sok éven keresztül (jelenleg is macbookról írok), de aztán rájöttem, hogy nagyon rossz irányba mennek, és vissza váltottam androidra. Ezt csak azért írom le, hogy ne gondold azt, hogy egy megszállott droidossal beszélsz. November elején még iPhone-om volt. Jelenlegi Galaxy Note4-em jobb akkuidőben, mint tesóm 6S-e...

Scully: ...és úgy éreztem, mindenki engem üldöz. Mulder: Most legalább tudod, én hogy érzem magam általában. | K-B. T.!!!!!!!!!!

(#44) sirály69 válasza dutrás (#27) üzenetére

sirály69
(őstag)

:K

Szerver Hosting Debrecenben

(#45) rvgy75 válasza Ck. (#41) üzenetére

rvgy75
(senior tag)

Vehetne :) De jó hogy nem vesz. Üzemidőbe meg töltésbe most kezd felzárkózni a többi gyártóhoz :)

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#46) jUUh

jUUh
(senior tag)

De jó címe van a cikknek...

Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition | Xiaomi Redmi 2 Pro

(#47) bmwsan válasza Ck. (#37) üzenetére

bmwsan
(senior tag)

Tegyük hozzá hogy a 7 Plus is elég gyenge akksi idoben. Apple vonalon az egyik legjobb, de a droidos flagshipek mellett sajnos labdába se rúg.

Hogy témához is hozzászóljak, az iPhone X jó. Nagyon hosszú ido után itt végre láthatunk fejlodést, vagy legalábbb felzárkózást az ellentábor készülékeihez.
Aki OS-tol függetlenül választ telefont, annak komoly alternatíva lehet. Sokat gondolkodtam én is rajta, de ennyi pénzért jobb telefont is lehet kapni, ami az ÉN preferenciáimnak jobban megfelel (Fényképezés, üzemido, kijelzo).

#WoT #S7 #VW 3C #XOS #d3300

(#48) frankweber válasza Ck. (#37) üzenetére

frankweber
(őstag)

Jobbat?
Én 8-cat és 8+ -t is használtam a X előtt. Az üzemidő elmaradt az elődöktől. Nálam rosszabbul teljesített...

BÉKE-PEACE-SHALOM-SALEM

(#49) no more válasza frankweber (#48) üzenetére

no more
(PH! addikt)

Nahát! :o Neked mióta van iPhone-od? :) Vagy lehet az új avatarod miatt nem ismertelek fel.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#50) frankweber válasza no more (#49) üzenetére

frankweber
(őstag)

Régóta... :D
Hol ez,hol az...Android,iOS,Android jelenleg

[ Szerkesztve ]

BÉKE-PEACE-SHALOM-SALEM

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.