Hirdetés

2018. augusztus 19., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) DraXoN

DraXoN
(őstag)
LOGOUT blog

.. én már nem tudom követni ezt a V családot..

The human head cannot turn 360 degrees... || Siemens A35 -> Siemens C55 -> Alcatel OT556 -> Flying F996 -> Nokia 5230 -> Sony Xperia P -> Sony Xperia Z1 Compact -> Lenovo K3 Note -> LG v20 || FX8320; R9 280; 16GB; 240GB; 2x1TB

(#2) Ricardo

Ricardo
(PH! félisten)

A V35 érdekes lehet, de az x2 x5 páros szerintem felejthető. 2 giga ram 50 és 75 ezer Forintért?

(#3) roli543

roli543
(senior tag)

Lg nem megy neked az alsó kategória, inkább hagyd is!

A V35 nagyon nagyon jól néz ki!

Apple iPhone SE + iPad 2017

(#4) MikeWazowski

MikeWazowski
(senior tag)

Már tényleg nem lehet követni.

“You think you can take me? You need a fucking army if you gonna take me!” – Tony Montana

(#5) RareParrot válasza roli543 (#3) üzenetére

RareParrot
(senior tag)

Melyik kategória megy nekik :F

(#6) prolad

prolad
(őstag)

Nem teljesen értem a v35-t, amikor augusztusban úgyis jön majd a v40. Nem hiszem, hogy pont az LG adna ki 2 csúcsmodellt ilyen rövid időn belül. Tényleg valószínűbb, hogy csak egy régiószintű modell lesz majd a v40 mellett.

Sony XZ2

(#7) laleh

laleh
(PH! addikt)

LG V30 után várós!

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garanciális ügyintézés: törött is!

(#8) tomboy0013 válasza RareParrot (#5) üzenetére

tomboy0013
(PH! kedvence)

A felső.

(#9) MikeWazowski válasza tomboy0013 (#8) üzenetére

MikeWazowski
(senior tag)

Hát sztem az se. Általában késnek, és ez a több verzió valami borzalom.

“You think you can take me? You need a fucking army if you gonna take me!” – Tony Montana

(#10) judas13

judas13
(őstag)

Eza szenvedés évről évre..lehet,hogy asrácok a HTC csapatával együtt "dolgoznak".

Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz.

(#11) tomboy0013 válasza MikeWazowski (#9) üzenetére

tomboy0013
(PH! kedvence)

És mi van akkor ha késnek? Ettől függetlenül az LG csúcstelói megállják a helyüket a konkurenciával szemben, sőt van amiben túl is szárnyalják. (Quad Dac, Mil-std810G, Jack csati megléte, remek szoftver stb.)

[ Szerkesztve ]

(#12) Hopkins95

Hopkins95
(senior tag)

Most mi van? :U Ezek a telefonok minek kellenek? Ott lesz az LG Q széria, akkor ezzel most mit akar az LG?

T610 > K600i > Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\ i5-3300 - INNO3D GeForce GTX 1050 Ti X2 \\ Playstation 4 Slim

(#13) RareParrot válasza tomboy0013 (#8) üzenetére

RareParrot
(senior tag)

Ott sem zavarnak nagy vizet azzal a 2-3% -os részesedésükkel.

(#14) Szabcsizz válasza judas13 (#10) üzenetére

Szabcsizz
(őstag)

Szerintem már rosszabbak mint a HTC. Utóbbinál pont azt látni, mintha fejlődnének. LG-nél meg...hááát..

(#15) Korbel78

Korbel78
(fanatikus tag)

Tetszetős a V35 :K

"Van olyan döntés, aminek az ára örökké tart." (Janne Teller)

(#16) MikeWazowski válasza tomboy0013 (#11) üzenetére

MikeWazowski
(senior tag)

Mi van ha késnek? Az ami most, hogy szinte sehol nincsenek:D

Ken Hong is beismerte úgy emlékszem, hogy nagy probléma az eladások tekintetében, hogy késtek az aktuális csúcstelefonjaik.

(#17) judas13 válasza Szabcsizz (#14) üzenetére

judas13
(őstag)

Simán igazad lehet!

(#18) gazdi40

gazdi40
(lelkes újonc)

Jo kis telok lennenek ezek de gyakorlatilag meg a g7 se tudtak ide prezentalni . Most irtam.az lg vel . Mire kijonnek ezek a telefonok.addigra snapdragon 1045 lesz . Igy nem.lehet sikerre vinni meg a legjobbat se .

(#19) tomboy0013 válasza MikeWazowski (#16) üzenetére

tomboy0013
(PH! kedvence)

Nem az eladásokról volt szó, hanem hogy melyik kategóriában képesek jó telefonokat készíteni. Én válaszoltam, hogy a csúcsban, ami igaz is. Nem attól lesz jó valami, hogy sokan veszik.

(#20) judas13 válasza tomboy0013 (#19) üzenetére

judas13
(őstag)

De az sem kzáró, hogy ha sokan vesznek valamit az azért még lehet jó is...és nem csak népszerű..

(#21) NandorHUN

NandorHUN
(PH! addikt)

Én V40-re leszek kíváncsi az mit tud, ha V35-t ennyire felvértezik, gyakorlatilag legjobb hardware t, kijelzőt, kamerát kapja így nem tudom V40 mit tud majd erre rátenni....

(#22) tibcsi0407 válasza NandorHUN (#21) üzenetére

tibcsi0407
(PH! félisten)

Notch. ;]

----tibcsi ®---- 1+6 |||| Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok!

(#23) Hunreeth válasza tibcsi0407 (#22) üzenetére

Hunreeth
(senior tag)

:DD :DD :DD :DD :DD :C :C :C :C

2012.12.15. iPhone 5 -> 2018.04.14. Samsung Galaxy s9+

(#24) NandorHUN válasza RareParrot (#13) üzenetére

NandorHUN
(PH! addikt)

És? Reszesedésnek mi köze a minőséghez? Vagy te csak azt veszed ami a szomszéd gyerek kezében van?

LG alapvetően jobb telókat csinál sok szempontból mint a konkurencia és ár-értékben is jobb mint egy Samsung pl. csak nem költ annyit marketingre.

(#25) Juhaszatti válasza NandorHUN (#24) üzenetére

Juhaszatti
(senior tag)

Sok szempontból jobbat, sok szempontból meg alapvetően rosszabbakat készít az LG mint a konkurencia. Itt jön képbe az egyéni ízlés, és hogy kinek melyik szempontok fontosabbak. Egy jobb kamerával vagy kijelzővel előbb el lehet adni egy telefont, mint egy MIL minősítéssel, vagy egy olyan Quad DAC-al, amiről az emberek többsége azt sem tudja mi az, vagy ha tudja sem feltétlenül használja ki az átlag fülesével.

[ Szerkesztve ]

(#26) RareParrot válasza NandorHUN (#24) üzenetére

RareParrot
(senior tag)

Ki beszélt itt a minőségről?

(#27) kbyte1024 válasza Ricardo (#2) üzenetére

kbyte1024
(őstag)

Ja ja:)) én 2szer is átolvastam,hogy biztos jól olvasom? :K ezek tiszta gyagyák :C

(#28) Remekelek28

Remekelek28
(őstag)

ez az x5 engem érdekel majd.. :K

(#29) NandorHUN válasza Juhaszatti (#25) üzenetére

NandorHUN
(PH! addikt)

LG kamerái színhűbbek mint a pl. Samsung, és széleslátószogű is nagyon hasznos ha az ember egyszer elkezdi használni.
OLED is mostmár elég jó, annyira nincs is túlszaturálva mint az AMOLED, bár ez innentől ízlés dolga.
DAC-os rész meg így igaz, ha valaki gyári fülest használ annak mind1.

Samsung viszont nem azért sikeresebb mert annyival jobb a teló. Egyszerűen hamarabb adják ki és rengeteget költenek marketingre.

(#30) Ricardo válasza NandorHUN (#29) üzenetére

Ricardo
(PH! félisten)

A késés, elég komoly hátrány. Mire megjelenik az adott zászlóshajó, addigra a konkurencia már egy lépéssel előrébb jár. Ezt már régóta így csinálják. Ken Hong el is ismerte, hogy ez nem jó, de valamiért nem változtatnak rajta :U

A másik a bizalom elvesztése. Az utobbi((G2 utáni) szériák szinte mindegyikénél elrontottak valamit.

G3-G4 alaplaphibákkal küzdöttek. Ez még Az általuk gyártott Nexus 5x-et is érintette.
G5, egy bevállalós készülék volt, de nem jött be. Itt az volt a hiba, hogy egy lapra tették fel azt az évet a merész húzással, és nem jött be.
G6 esetében az volt a rossz döntés, hogy régiónként más, és más funkciókat, hagytak ki belőle. Mindenhol kivettek valamit belőle, persze az ára ugyanannyi volt mint a másik régióban kapható "fejlettebb" variánsé.

G7 : Még nem lehet tudni itt renben van e minden, hiszen szinte piacon sincs.

Ez a csúcs kategória. Amit az alsóbb régióban alkotnak, az megint külön történet.

Számomra a K széria vicc, a most bejelentett X2-X5 is arra enged következtetni, hogy folytatódik ez az irány.

Egyedül a Q széria az ami egy jó lépésnek tűnik. A Q6 egész jó lett. A folytatást majd meglátjuk.

(#31) NandorHUN válasza Ricardo (#30) üzenetére

NandorHUN
(PH! addikt)

G3-G4 ugyanolyan hibákkal közdött mint bármelyik másik telefon, itt épp az alaplap volt ami nagyon ritkán pár készülékben meghalt. Én is szervizeltem már HTC, Huawei telefont is. Hiba sajnos benne van a pakliban.

G5 szerintem jó ötlet volt, attól még hogy a népnek nem jött be a modularitás. Cserélhető aksis megoldás is nagyon tetszett, mai telókba se ártana valami hasonló.
G7 meg tesztek alapján jó telefon lesz. Kijelző is inkább vállalható összességében, mint egy AMOLED.

Egyébként nem vagyok LG fan, mert most is Samsung telefonom van, de ettől még LG-ket sok mindenben jobbnak tartom.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.