Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZoZa™

    senior tag

    Nálam senki sem vitázik többet erről a telefonról. Ez is tény :D
    észrevétel:

    Kétfelé oszlik a tömeg a fórumon. Van, aki mindenféle értéket keres a pénzéért, öntudatlanul de képzeletben minden egyes funkcióhoz hozzárendel egy összeget, ebből a végén kijön neki valami, például egy N95 legyen 105e ft jelenleg. Rengeteg funkció, legtöbbjük közepes szinten, talán mára már kiforrottabb. Az ő igényeiket a PDA és okostelefonok elégítik ki, mert olykor mindenféle szolgáltatásra szükségük van, lásdd A2DP. Ugyanennyibe vagy pár ezerrel többért van iPhone is, ami kevesebbet tud, alapvető dolgok hiányoznak belőle és olyan a marketingje amilyen. Számukra ár-érték arányban döglött az Apple. Ezek a fórumozók között rengeteg primitív megszólalás. A másik tipus az, akinek vagy volt már valamilyen okostelefonja és ugy érzi azok a rengeteg szolgáltatást mind csak kompromisszumokkal kezelik, lassú, nehézkes, vagy egyszerüen ronda dolgot kapnak rengeteg pénzért amibe beleuntak már. Már nem hozzák őket lázba a papírharcos (papiron ver csak mindent) telefonok. És ebbe a csoportba tartozik az is, akinek tökéletesen elég ez a tudás vagy csak egyszerüen csak elfogadják ezt a tudást amit az iPhone nyújt, cserébe a mindennapos használat során "átélt" élményekért.

    Egyvalami biztos: ami az iPhone-ban benne van, azt mindet ez a készülék tudja messze legjobban. Én mérlegeltem, elhagyok néhány hasznos funkciót, cserébe a mindennapi életben egy bámulatosan összeszedett készülékkel élek együtt, részemről sokkal többet kapok, mint amennyi hiányzik belőle. Részemről megérte az árát.

    A "villantásos" dolgot meg nem értem, összehasonlíthatatlanul kevesebb ilyen van mint scirocco-val "feszítő". Részemről ezt a "villantásos" dolgot ugyanugy az ellentábor hangoztatja mint azt is, hogy az egekig van hype-olva. Ez nem igaz, egy tulaj sem kért meg senkit hogy reklámozza a hírekben a telót, személyszerint alig látok rólareklámot, apple reklámozza a saját weboldalán és ennyi.

    Mindig meglep, hogy egyes HSZ-ekben milyen jól ismerik az iPhone tulajokat, rengetegen meggyözödtek arról, hogy mindd hülye, vagy gazdag, vagy csak agymosottak.
    Ha az ellentábornak nem tetszik ez a készülék, másoknak meg igen, akkor részükről a vevő egy idióta, holott csak más képvisel értéket számára.

Új hozzászólás Aktív témák