Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -FreaK-

    veterán

    válasz t72killer #657 üzenetére

    Szerintem tudjuk a választ.. nincs pénz az ilyesmire.. a csávó elmondja, hogy azért, hogy az aksi avulás ne szóljon közbe, ezért tartott mindegyik telefonból egy példányt, ami max. 10 töltési ciklust kapott eddig, csak azért, hogy minél reálisabb legyen a teszt.
    Tehát félre tett minden telefonból, csak azért, hogy ha lesz ilyen teszt, arra legyen egy példány aminek friss az aksija.
    Na egy ilyet a MA tudod mikor fog megtenni :)

    Meg amúgy, számomra teljesen érdektelenek már a lapcsalád tesztjei egy jó ideje. Max. néha beleolvasok ha valami nagyon érdekel, de már nem sok jelentőségük van sajnos. Pedig régen az élvonalba tartoztak szerintem.

    Egyrészt sok mindent nem tudnak megtenni anyagi okokra hivatkozva, másrészt mire meg is tesznek, már tele a net ezer jobb tesztel mint az övék, harmadrészt meg elég sok helyen bele lehet kötni a tesztekbe (ezt főleg a PH-ra értem), negyedrészt meg pl. a mobil tesztek nagyon régóta változatlanok, egy kaptafára készülnek, pedig szerintem lenne min változtatni.
    Szvsz már rég jóval nagyobb hangsúlyt kellett volna fektetni a videós tesztekre is, mert pont egy telefonnál nagyon sokat számít, hogy látod is közben, miközben elmondják róla a tapasztalatukat.

    Tudnám még folytatni, de nem itt van ennek a helye :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák