Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adlersson

    aktív tag

    válasz t72killer #208 üzenetére

    Nekem volt/van Mi 5s Plus-om, idáig frissült is OTA-n 8.0-s droidra, de a "stabil" ROM-ban kb. minden egyes frissítéskor elsz*ródott valami. (Most épp a LED-es értesítő, de volt már soron mindkét kamera, a beépített böngésző, a kihangosítás stb., de volt már többször, hogy visszavontak frissítést OTA-ról, mert téglává tette a telót, úgyhogy ezt látván azóta mindig vártam 1-2 hetet, amíg a felhasználói tapasztalatok is kiegészítik a changelogot.) Meg hiába az SD821, többen panaszkodtak, hogy két mag egyszerűen nem működik akkor se, mikor a szoftver igényelné...

    Meg ugye a support, mert az kb. nem létezik. Hivatalos MIUI fórumon a kérdésed pillanatok alatt eltűnik a süllyesztőben, hála a Redmi Note-jaikra azonnali Android P-t követelő indonéz, indiai csürhe offjainak. Úgyhogy imádkozhatsz, hogy vagy volt valakinek hasonló gondja és kapott választ vagy dolgozhatsz magadnak a probléma elhárításán. Persze a szakértők erre is azt mondják, hogy tegyél fel xy főzött ROM vagy valami afgán developert, mer' az a tuti. Másra se vágyik az ember, minthogy ROM-ot flesseljen 24 órában a kretén gyári miatt...

    Utoljára S4-es Samum volt, bírtam is meg sosem volt ez a szívás, hogy remegő térdekkel várom, hogy bootol-e a teló frissítés után, melyik funkció hal le ezúttal. Szóval ezek csak személyes tapasztalatok, de nekem nagyon "tákolmány" érzésem van a Xiaomival más márkákhoz, így pl. a Samuhoz képest. Xiaominál ez lehet a koncepció, hogy ott az SD855 meg egy fél Hasselblad, mint hátlapi kamera aztán pofa sutba... (Van egyáltalán valami saját innovációjuk vagy bármi R&D ilyen készülékárak mellett? A Surge széria hova lett pl.? :U )

    Hiába, 2 év Mi használat után tuti nem vennék Xiaomit (se kínait, de ez is magánügy) ismét és ezen az érzésen a Mi 9 se változtatott. Samut esetleg, de egy-két tesztet, felhasználói véleményt tuti várok, ha S10 vásárlásra adnám a fejem.

    毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

Új hozzászólás Aktív témák