Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • XGame

    csendes tag

    Sziasztok!
    Tudom régi már a téma, de remélem tudok azért segíteni :)
    Nekem egy BT3030 termékem van (már évek óta) por, csepp és ütésálló.
    Azért vettem, mert már több Bluetooth készüléket is kipróbáltam az életben.
    Volt 2 sztereó Bluetooth hadesetem.
    Nokia eltört és amúgy is szörnyen kényelmetlen és doboz hangú volt (Nokia bh501).
    És volt egy Samsung (YA-BH270) ami sose úgy volt a fülemen, hogy nekem jó legyen....
    Végül meg vettem a BT3030 eszközt, amit mai napig használok, fülessel vagy esetleg hangszóróra továbbítva...
    Olyan fülest dughatsz rá amilyent csak akarsz, tekeréshez és futáshoz is tökéletes (tapasztalat, nem szakad el amíg a táskában/zsebben van a telefon). Van amikor úgy hallgatók zenét, hogy egy JBL on stage micro 2 típusú hangszórót köttök össze vele és a hátizsákba teszem, amíg a telefon a zsebembe fityeg.

    Pozitív dolog még: zene hallgatás közbe csörög a telefon lazán fel tudod venni, hála a beépített mikrofonnak, ami egyébként nem rossz (ha nem a pulcsid alatt van).
    + mini USB dugója van, lehet kocsiba/hálózatról/kis napelemes töltőről/PC/netbookról is tölteni.

    Sajnos van egy Negatív dolog ami engem nem zavar...:
    iPhone 4S-t használok, és a hangerőt nem lehet vele szabályozni, de a pause/play és a felevő nagyon is jól működik....

    Sajnos nem igen tudok vigyázni a dolgaimra, hamar minden tönkre megy a kezembe, DE ez még a mai napig tökéletesen működik....
    Később megjelent egy újabb termék, így Édesapám már csak azt tudta meg venni (Jabra Clipper elődje).
    Neki is nagyon bejön a cucc

    Összegzéskép: Aki Sztereó Bluetooth Hadesetet akar venni, akkor a JABRA hadesetet tudom ajánlani (még úgy is hogy Jabra Clipper terméket nem ismerem)!

    Kösz, hogy végig olvastad, ha van kérdésed ide tudsz írni: Facebook

    Aki korán kell az...hűlye!

Új hozzászólás Aktív témák