Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kurtuzov

    senior tag

    válasz DarkByte #24 üzenetére

    Én egy ideje Logitech ClearChat Wireless fülest használtam, most kell garanciális időn belül másodszor cserélni...

    A cikk kapcsán végül elindultam és vettem egy Nokia bh-905i-t
    [link]

    Szép, jó, párosodik HP notival, ZTE Blade-del, Nexus S-sel.
    Azonban a PC-s Skype katasztrófa. Minden hanglejátszás átvált valamilyen torz mono vartyogásba, amint elindítok egy hívást. Mint kiderült a Skype PC verziója nem támogatja az a2dp-t. Nem kis panaszáradattal találkoztam a neten, miután észleltem a problémát.
    Sajnos belefutottam abba, mégis jelent valamit eszköz csomagolásán, ha rajta van: Skype kompatibilis.

    Androidos mobilon érdekes ez nem fordul elő. Ott inkább a gyengébb telefon (ZTE Blade) nem bírja szuflával és meg-megakad a hívás, de egy zenelejátszás is.
    Nexus S-nél ilyen ugyan előfordult, de csak egyszer -sokkal jobba bírja.

    Az a szerencse, hogy lehet vezetékes módban is használni a fülest, mert különben még morcosabb lennék egy ilyen nem olcsó készülék használhatatlanságán.
    Jóllehet, most nem a Nokia, hanem a Skype a hunyó. Bízom abban, hogy a MS a felvásárlással ad tőkét és licenszet, hogy kijavítsák a hibát. Mert amúgy a konkurensek (Viber, Fring) gond nélkül futnak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák