Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    Sok szeretettel üdvözlöm a conteo-fórumcsoportot! :D


    @Vanye (11): A Huawei cikkeket a franc sem akarta megírni (a P30 anyagon kívül, amit pont nekem dobott a szerencsekerék - ellentétben a P30 Próval például), de mivel elég fontos történések voltak, ezért muszáj volt. Megírhatta volna bárki, de egyrészt nekem volt rá kapacitásom, másrészt valahol logikus módon a hazai és külföldi szereplőkkel nekem van a legrégebbi kapcsolatom, szóval egy csomó dolognak nem kellett külön utánamennem. De írtam Alcatel és Samsung tesztet is közben, meg egy Toyota Corollát is...

    @nyisziati (13): Asszem két éve Samsungot használok ;) Előtte volt Huawei, ASUS és Sony. Az S10+-t azért részesítettem előnyben, mert sokat videózok utazás közben és számomra annak a legsokoldalúbb a videós képessége. Minden más szempontból tényleg kb mindegy, hogy mi van a kezemben :K


    @Azie (14): Nem olyan nagy titok és már beszéltünk róla mi is, hogy vannak olyan bemutató rendezvények, ahol a gyártó a megjelent újságírók számára rögtön tesztkészüléket is ad. Szóval igazából annyira nem kell vennünk telefont. És szoktak hosszú távra is adni például már kifutott tesztcuccokat, amiket aztán X idő után visszaadunk. Szóval nem, nem veszünk flagshipeket évről-évre.

    Egyéb olyan kérdés, ami nem a témához kapcsolódik? ;]

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Új hozzászólás Aktív témák