Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TGWH

    őstag

    válasz Pete55555 #24 üzenetére

    A win8 egyik kiadása wp8, erre gondoltam igen.
    De nekem nem kell internet, mivel itthon van olcsó és gyors, nem szakadós... max ha lemondanám, de minek? Nem az internettől lesz okos az a telefon.
    Ha úgy vesszük, hogy a belépőszint akadós programfutást eredményez, az Ace meg a Defy meg már visz mindent, akkor szerintem az a közép teteje. Ennek semmi köze a fizetésemhez, csak feleslegesnek tartok ennyit kiadni. Igen, ha nem lesz v.mi jó, nem is fogok.
    Mondj egy új fejlesztésű 7272t-t, amit kapni. Van ilyen? Nincs. Új fejlesztés, te írtad... Jó lenne a régi is, ha menne 1ghz környékén, vagy minimum 800mhz-en, az már elég szokott lenni, hogy ne akadjon. Inkább fejlesszenek egy normálisat, hogy kevesebb áramot egyen, vagy kutassanak új aksi után...
    Az intel procija pl. lehet hogy elmegy a minél több ghz felé, pedig nem biztos, hogy kéne.

    Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

Új hozzászólás Aktív témák