Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    válasz forgonati #21 üzenetére

    Egyet biztosan tudok, a manapság megjelenő összes kínai telefon USB-ről tölthető, ezt náluk kötelezővé tették (hogy pontosabb legyek az adatkábel sokszor a töltő is és csak adnak a telefon mellé egy konnektorba dugható USB adaptert)!
    Egyébként a hangmodulátor tényleg jópofa, van személyes tapasztalatom is, az én telefonomban is van ;] (nekem visszaáll alapra hívás után!)

    Egyébként vannak felsőbb kategóriásnak mondható kínai telefonok is, nem mind egyforma (az enyém pl. mind2 simkártyán tud MMS-t és GPRS-t!).. a kijelzője 240x400 (és gyönyörű a képe, jók a betekintési szögek, és a fényerő).. de nem érintőkijelzős, van benne TV (amiből fel is vesz), de látszólag mindben van pár hiányosság csak ami az egyikben már jó, a másikban még nem (de idővel szerintem átveszik egymástól az ötleteket, így egyre jobbak lesznek)...

    Egyébként azért van ennyi érintőkijelzős kínai telefon (az olcsó kategóriában is), mert elsődlegesen az érintőkijelzőt a kínaiak MMS és SMS írásra használják (erre nem is rossz a képessége, erre alkalmasak ezek a kijelzők).

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák