Hirdetés

2018. december 10., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Benőke

Benőke
(őstag)

Valóban szimpatikus, az árától félek csak :D

(#2) spawn21

spawn21
(PH! kedvence)

Megint a kamera :(((

Unknown....

(#3) Kaktusz92

Kaktusz92
(kvázi-tag)

Ha már akkora az az alsó káva mint Pest megye, miért nem lehetnek ott a gombok?

(#4) 5381

5381
(fanatikus tag)

A kisebb kávák tetszenek, az ívelt hátlap nekem nem jön be.

(#5) borand

borand
(tag)

5 colos csúcs telefon kis méretben. Ha nem hibáznak nagyot, lehet évvégén veszek egyet. :C

(#6) sheratan

sheratan
(Jómunkásember)

Ívelt hátlap :( Üveg hátlap :( Kávák még mindig nagyok :( Az XZ2 túl nagy, a kompakt túl kicsi :( A design sem túl szép így képekről... Azt hiszem idén sem lesz Sony telefonom, pedig nagyon reménykedtem, hogy olyat hoznak ki, amire majd beújíthatnék.

(#7) roli543

roli543
(senior tag)

A jack elhagyását nem értem de szerintem nem is fogom. Egyébként szimpatikusak, de ha nagyon szőrszálhasogató akarok lenni, lehetett volna mit faragni még a kávakon, legalább oldalt.
A kicsi modell örvendetes, és igen, a kamerákra kiváncsi leszek.
Néztem élőbe a bemutatót, hát nagyon gyenge eresztés volt...

Apple iPhone SE + iPad 2017

(#8) Dr. 444Hertz

Dr. 444Hertz
(PH! addikt)

A kerekded dizájn miatt eleinte féltem, de a nagyobbik modell nem is néz ki rosszul.
A hardver is korrektnek tűnik, bár az akksi talán nagyobb is lehetett volna.

Soulworker JP <3

(#9) judas13

judas13
(őstag)

3.5 jack ohne.

Nincs többkérdésem.

(A Samsung S9 a jack kapcsán adott nyilatkozata után pláne nincs)

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz." TWD. iPhone 6S

(#10) BizB válasza sheratan (#6) üzenetére

BizB
(kvázi-tag)

Ívelt hátlap :( Üveg hátlap :( Kávák még mindig nagyok :( Az XZ2 túl nagy, a kompakt túl kicsi :( A design sem túl szép így képekről...

Ezek alapján kérdéses, hogy létezik-e egyáltalán olyan telefon, amelyik tetszik neked. :D

(#11) kdavid94

kdavid94
(őstag)

A Compact még szódával elmegy, de az XZ2 hátlapja szörnyen nézki, főleg az XZ premium mellett.

Új helyre került az ujjlenyomat-olvasó, nincs jack, ívelt hátlap, továbbfejlesztet 3D-s hülyeségek. Csupa olyan dolog, amit senki nem akart, bezzeg amire lenne is igény (dual kamera, fullos manuális mód, raw támogatás, oled kijelző, stb), az továbbra is hiányzik.

Most nézem a bevezetőt, "egy kompakt kávamentes mobil". :D Jó, az ilyen méretű alsó-felső kávákkal már nincs bajom, de ez a jelző talán kissé túlzó.

[ Szerkesztve ]

(#12) Divinity

Divinity
(senior tag)

Hát elég csúnyácskák lettek. :(

.sign{ display: none; }

(#13) radírfej válasza Dr. 444Hertz (#8) üzenetére

radírfej
(senior tag)

Sony-knál nem az üzemidővel szokott baj lenni, elég jól optimalizálják a droidot, sokkal inkább a kameraszoftver miatt a képek minősége lesz megint kérdéses.

szerintem jó úton indultak el design szempontból, de ahogy valaki írta: érthetetlen, hogy miért nem kerültek fizikai gombok a nagyobb alsó kávára.

meg persze valószínűleg nagyon drágák lesznek, Sony nem szokott pironkodni az árcédulák megírásánál.

összességében mégis tetszenek az újdonságok.

másolat másolatának a másolata, de eredetileg is ilyen volt.

(#14) Tigerclaw

Tigerclaw
(PH! kedvence)

Még jól elvagyok az LG G4-emmel, de ha váltanom kell én biztos visszatérek az egykezes telefonokhoz, ezért sem bánom, hogy bejönnek ezek az extra széles képarányú telefonok. 5 inches telefon is csak akkor jöhet szóba, ha 18:9-es és oldalt szinte nincs kávája, de lehet hogy kisebb még jobb lenne.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#15) Dr. 444Hertz válasza radírfej (#13) üzenetére

Dr. 444Hertz
(PH! addikt)

Tudom, hogy az üzemidőben jók a Sony-k :)
Csak azért nyugtatóbb lenne egy minimum 3600mAh-s akksi, de hát annyi fért bele, amennyi.

Soulworker JP <3

(#16) Ricardo

Ricardo
(PH! félisten)

Ez elég vegyes érzelmeket kelt bennem.

Részben tetszik, hogy csökkentették a keretet a kijelző körül, de nem eléggé.
A kamera majd kiderül a tesztekből, hogy mit tud, de a rekeszértéket levihették volna 2 alá.
dícséretes, hogy a lassított videó felbontása növekedett, de mi van a hosszával?

(#17) Tazsam01

Tazsam01
(tag)

Az x compactot nagyon sokszor használom fülessel kocsiban töltés és GPS közben, ezt jack nélkül, hogy tudnám megoldani?
Olyan érvágás ez nekem, hogy kizárt az újítás.

(#18) Anulu79

Anulu79
(PH! addikt)

Nem lett rossz ez az új dizájn de még mindig van mit fejlődni. Szerintem még mindig vastag alul a káva. Én is inkább oda tettem volna a gombokat ha már nem tudták vagy nem akarták lejjebb faragni.

(#19) pit stop

pit stop
(PH! addikt)

Miért kell el...ni a dolgokat de miért...?
Hátlapi ujjlenyomat-olvasó... - mint mindenki másnál.
Ha már ilyen domború lett hátlapja, alá lehetett volna csempészni nagyobb akksit - kihagyott ziccer
Jack eltűn - ez már csak no comment.

Kávák pont optimálisak szerintem, a képek még kérdésesek, de a fentiek miatt kicsit izzadtságszagú nekem, hogy jön az MWC - mutassunk valamit :(

(#16) Ricardo : Lassított felvétel időhosszát jó lenne tudni, ha már S9 is ezzel jött, többet tudnak-e.

[ Szerkesztve ]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#20) Quqesz

Quqesz
(PH! nagyúr)

Már elnézést, de az XZpremium mellet hogy is mondjam....elég gagyi kinézete van hátulról....

Samsung Galaxy S8+/LG G2/G4/ Honor 8 & Samsung Tab A6 10,1

(#21) janeszgol

janeszgol
(PH! kedvence)

Az XZ2 Compact megkapja mar most a "legjobb meretu telefon 2018-forever" kulondijat tolem.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#22) junior11

junior11
(PH! addikt)

Hát nekem felemás érzésem van, XZ2 eleje tetszik, de hátulról nem, hiába na nagyobb káva a régi Xperiák dizájnja nekem jobban bejött. Bár lehet, hogy élőben más benyomásom lenne.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#23) fairi válasza pit stop (#19) üzenetére

fairi
(őstag)

Ha már meghagyják az alsó kávát mehetett volna oda az ujjlenyomatolvasó, és a gombok is. Igaz akkor detto úgy néz ki mint az s7 edge. Samsung tud bánni a helyekkel.

Ám most mi lett, maradt egy nagy alsó káva ami egyetlen funkciója hogy rá van nyomva a sony felirat.
Vivo Apex mellett kb látszik mily elavult az egész design.

(#24) blagolf válasza Tazsam01 (#17) üzenetére

blagolf
(senior tag)

Adnak hozzá egy elosztó kábelt. Egyszerre lehet tölteni és zenét hallgatni.

Üdv, Zoli

(#25) blagolf válasza BizB (#10) üzenetére

blagolf
(senior tag)

Hagyd. Ami Sony, az neki nem jó. Csak fikázni jár ide.

Üdv, Zoli

(#26) atis78 válasza Benőke (#1) üzenetére

atis78
(tag)

Külföldi oldalak 800(XZ2) es 600(XZ2C) euros arakrol irnak. A mai elszallt arak mellett ezek teljesen vallahatoak....

(#27) TTommi

TTommi
(senior tag)

Elobb az FM radio, aztan a Jack kimenet... Jovore mit terveznek kihagyni? Az Xz pro- t meg megvarom, aztan eldontom, hogy vegul a Samsungot veszem- e meg.
Szerintem ezek az "ujitasok" a Sony nal egyaltalan nem jelentosek. Sot...
Jo lenne, ha mas velemenyem lenne, de egyenlore nem vagyok kicsit sem elegedett az eredmenyekkel. Az Z5c volt az utolso jo keszulekuk, amibe a kameran kivul nem nagyon volt kompromisszum. De ott is csak az esti fotoknal.

[ Szerkesztve ]

SXZ2 és SXZ5c

(#28) tomboy0013

tomboy0013
(PH! kedvence)

A Sony-nál a kávamentes dizájn azt jelenti hogy akkorák a kávák mint a többi gyártó telefonján volt a kávamentesítés előtt? :D A dizájn is szerintem nagyon gyenge. Van hová fejlődni a Sony-nak továbbra is etéren.

(#29) Nartaas

Nartaas
(lelkes újonc)

Gratulálok, most már ez is úgy néz ki mint bármelyik tucat telefon. Az XZ kinézetre sokkal szebb mint az XZ2. Sony védjegye volt a férfias szögletes forma erre becsicskulnak. Eddig lettetél 10 telot az asztalra és rögtön láttad melyik a sony, egyedi volt a többi szappantartóval szemben. :(((

(#30) Duliee

Duliee
(Jómunkásember)

Az a Compact tetszetős.

(#31) dilajoska1

dilajoska1
(őstag)

Szerintem nagyon szépek lettek, főleg a compact!
https://youtu.be/7BtyWu2kAjg

[ Szerkesztve ]

(#32) .Szaki.

.Szaki.
(őstag)

Egész pofásak, bár az XZ2 kamerája kicsit idétlen helyre került szerintem. A többi tetszik.

Az XZ2 Compact nem tudom mennyire lesz kompakt, hiába az 5" kijelző, ha van rajta bőven káva, akkor akár egy konkurens modell nagyobb kijelzővel még mindig lehet ugyanakkora ha nem kompaktabb.

Du sagst, du kannst nicht, dann willst du nicht - ganz einfach, Talent ist nur Übung und Übung macht den Meister!

(#33) sheratan válasza BizB (#10) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Sajnos nem túl jó eddig a felhozatal :N Amúgy az eredeti XZ tetszett, főleg abban a méretben. Ha azt csinálták volna meg kávamentesre, az tetszett volna. A Sony szoftverrel sincs komolyabb problémám, de ezek az új telefonok nagyon nem jönnek be sajna...
Meg persze manapság minden üveg hátlappal jön eleve, ami csúszik, mint a rohadás, és kell rá tok vagy fólia. Ennél különösen probléma, hogy fóliát sem lehet normálisan rátenni, a G6-om hátlapja is ilyen ívelt a széleken, és pár nap alatt elkezdett feljönni róla a dbrand :U

(#34) mg1992mg

mg1992mg
(senior tag)

Ez az XZ2 nekem marhára bejön, bár az ujjlenyomat olvasó kicsit idétlen helyen van, de a hátlap, az előlap, minden, nagyon bejön.

Samsung Galaxy S9+, Nintendo Switch

(#35) dilajoska1 válasza .Szaki. (#32) üzenetére

dilajoska1
(őstag)

Méretre Sony Z5 compact és Galaxy S7 között helyezkedik el.

(#36) Petya014

Petya014
(újonc)

Elég borzasztóan hangzik ez a 12,1 miliméter vastagság a compactnál :F

(#37) borand válasza .Szaki. (#32) üzenetére

borand
(tag)

Akkor, mintegy 4,7 colos A3-as samsung.

(#38) Tkulcsar

Tkulcsar
(újonc)

Hát nem tudom, örülök hogy a Sony Is elkezdett haladni a korral, meg a felhasználói igényekkel és elölről még egész szép kis Sony-s külleme is maradt a telónak de könyörgöm az a hátlap az micsoda ?? Nagyon gagyin néz ki és valamiért engem a régi muanyag hátlapos Xperiákra emlékeztet. Mintha minden el lenne csúszva rajta főleg az a kis kinövés ott középen ami gondolom ujjlenyomatolvasó akar lenni :F

"Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy nem lehet tudni róluk hogy valódiak-e" (Petőfi Sándor)

(#39) AllTheBest

AllTheBest
(őstag)

A hátlap egy az egyben a sony xperia sp-re emlékeztet, csak odanyomtak a közeépre egy ujjlenyomatolvasót, gratulálok...
És már tudom, hogy mindenki folyton emaitt sír, de mik azok a brutális kávák? Ez már 2015-ben is éphhogy elfogadható volt ebben a kategóriában, mit akarnak most ezzel 2018-ban? Szánalmas amit a sony művel a telefonok dizájnjával...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi Mix 2 64GB

(#40) Tommmysun

Tommmysun
(senior tag)

"Csodás" ... örömködhet a sok elégedetlenkedő, akik eddig leszólták a Sony letisztult design-át. Megkaptuk a púpos hátlapot az ujjlenyomat olvasóval. DE MIÉRT? Ok designról lehet vitázni, de mi volt a probléma az oldalt elhelyezett olvasóval?

(#41) nozs23

nozs23
(tag)

Mi indokolja, hogy a compact majd kétszer olyan vastag mint egy átlagos felsőkategóriás készülék?

[ Szerkesztve ]

(#42) janeszgol válasza .Szaki. (#32) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Ha jol latom akkora a compact, mint egy hagyomanyos 4.5 colos telefon.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#43) .Szaki. válasza janeszgol (#42) üzenetére

.Szaki.
(őstag)

Akkor az egész vállalható. :)

AllTheBest

Reméljük csak formára hasonlít az SP-hez, megbízhatóságra nem. ;]

[ Szerkesztve ]

Du sagst, du kannst nicht, dann willst du nicht - ganz einfach, Talent ist nur Übung und Übung macht den Meister!

(#44) hyperspace válasza nozs23 (#41) üzenetére

hyperspace
(őstag)

Valahova be kellett gyűrni a kávákat ;]

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#45) sBc

sBc
(fanatikus tag)

Compact eleje tetszik, de a hátulja az ujjlenyomat-olvasó és az ívelt vastagabb hátlap nem bejövős.
És majd a kamera mit produkál?

(#46) jacis

jacis
(PH! nagyúr)

"Egy kompakt kávamentes mobil ..." - nem szoktam ezen kötekedni, de hol kávamentes ezek közül bármelyik is? :F vagy ha Sony és nem 2cm felül alul a káva akkor az már "kávamentesnek" számít?

LG V30

(#47) Fred23

Fred23
(PH! kedvence)

Ahol nincs vezetékmentes töltés, ott akár fém hátlap is jöhetett volna.

(#48) Cilindrik

Cilindrik
(senior tag)

Ezt írhatnám bármelyik új teló fórumába:
Vajon mennyi idő amíg kikopik az üveg hátlap divat?

(#49) sBc válasza nozs23 (#41) üzenetére

sBc
(fanatikus tag)

Csak rossz telefonnal hasonlítottad! :DDD Ha már a kávák mai méretűek gondolták a hátlappal ugorjunk vissza úgy 10 évet. Mondanám, hogy ergonómiailag jó, de akkor is gáz.

(#50) vicze1 válasza Tkulcsar (#38) üzenetére

vicze1
(PH! nagyúr)

"meg a felhasználói igényekkel"
Hát igen a kávamentesség, hatalmas felhasználói "igény", és nem csak egy értelmetlenül generált divat trend... :U Ahogy a jack elhagyása, a rádió kihagyása, az ujjlenyomat áthelyezése, a telefon 4mm-rel vastagítása, soroljam? Ezek a felhasználói igények? :U Ja nem...

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.