Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz <Lacy85> #148 üzenetére

    A technológia teljesen kiforrott, annyi kell, hogy még több gyártó kezdje el gyártani, nincs mit kiforrjon :N

    Jó, én meg úgy értettem, hogy ha a laptopomba kellene fülest dugjak közvetlenül, akkor inkább a csend, annyira vacak hangja van. Laptopként pedig teljesen jó, nem is volt éppen olcsó.

    186 vagyok, de nekem már feszül a kábel, ha a hasamnál feljebb akarom emelni a telefont 1,2m kábellel. A korábbi fülesem, amin 1,5m volt, az ment normálisan, de az meg akkor lógott le térdig, ha zsebre tettem :D

    stevelawyer: Jajjj... :U Alufólia sapka megvan? :) Amúgy azt is elolvastad, hogy konkrétan a BT-t egy helyen említik meg az általad linkelt oldalon, a Google Glass kapcsán, és ott is az szerepel, hogy a BT sugárzása elhanyagolható, mert 2dBm a leadott jel. De még egy átlagos BT adó is csak pár mW-ot sugároz, ami töredéke (1-2 nagyságrenddel kisebb) az átlagos telefonénak? És a vezetékes headsetnél remélem a telefont jól eltartod magadtól, és úgy általában nem teszed zsebre, vagy közel a testedhez, hiszen daganat nem csak a fejedben tud kialakulni, hanem a gyomrodban, herében, prosztatában, és egy rakás más helyen? És ugye nem ülsz repülőre sem, hiszen repülési magasságban sokkal több (kozmikus) sugárzás éri az embert?

    ollie: Nem tudom, eddig egy ember írta a füles topikban, hogy vett ilyet, ő elégedett vele, de nem tudom mihez hasonlítani.

Új hozzászólás Aktív témák