Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz Bog #38 üzenetére

    Bocs az ertetlenkedesert, de a Telenor oldalan mar most is egeszen pontosan igy (illetve, egyik lehetosegkent, mert az MCM azonositomat is megadhatom) tudom kifizetni a szamlakat. Kivalasztom hogy mcm, telefonszam beir (a ferjeme't is tudom igy fizetni a sajatomon), jon a telefonomra a fizetesi keres, es az mPIN-nel igazolhatom. Persze egyszer elotte jol beleintegraltam a kartyamat 99 Ft-ert (de utana exportalhato egy QR kodba, es koltoztettem mar parszor).
    A tavszamla oldalon ott egyszer meg kellett adni az MCM azonositomat, utana tok ugyanez a modi, ott mindossze arra nincs lehetoseg, hogy a telefonszammal helyettesitsem az MCM azonositot (de nyilvan az app megmondja magarol, hogy mi az azonositoja).

    Felteszem ezek szerint ezt akkor nem ismerted/hasznaltad, de most tobbedjere se latok ettol valo elterest a most ujkent bejelentett cuccban. Marmint felhasznaloi szemszogbol, az nyilvan valtozik, hogy a fizetohelyek ehhez milyen modon tudnak kapcsolodni (ha jol ertem, valamifele egysegesites tortent ezugyben).

    Ezek utan mar csak az az erdekes kerdes, hogy az alkalmazas, amit le kene ehhez tolteni, az vajon milyen nevre hallgat, mert az MCM mar egy kesz - bar mint latszik, nem mindenkinek trivialisan mukodo - alkalmazas, az otpay keresoszo nem ad valaszt, a masterpass meg mesterjelszavas alkalmazasokat hoz fel (felteszem lesz annyi eszuk, hogy nem keverik bele ebbe az elnevezesbe).

    Ui. ez raer, varjuk a tobbi anyagot, foleg a blogosabb bejegyzeseket :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák