Hirdetés

  • MG4 menetpróba

    ma Mindenképpen van fantázia az MG4-ben, az alapfeladatokat olcsón kipipálja, de többet akar nyújtani, mint amire képes.

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

Új hozzászólás Aktív témák

  • kameraman77

    aktív tag

    válasz adamssss #13 üzenetére

    Legalábbis papíron csak ők juthatnak hozzá.. de mivel itt egy politikai szervezetről beszélünk, mert az otp minden csak nem független, így azért ez kicsit kényesebb...(mert az gondolom Te sem tagadod, hogy az otp vezetése minimum érintett egy politikai oldallal való kapcsolatban) Arról nem beszélve, hogy van az a pénz amiért bármi kiadható... lásd a Tesco kártyabotránya is.. rájuk is az vonatkozik mint mindenki másra, mégis kint voltak a vásárlási adatok a cégeknél...mindenhol épülnek adatbázisok a szokásokról, ha bevallják, ha nem. Én viszont azt választom, hogy engem senki ne monitorozzon... A kp még mindig a legjobb, egyszerű, tiszta, ennyit adok, ezt kapok érte.. pont. Nincs megfigyelés, nincsenek lekövetések, csak tiszta tranzakció. De mondom ez az én véleményem, mindenki eldöntheti, hogy neki mi a fontos, mit tart magánszférának, mit nem. (ja és facebookom nincs, sehol nincs fent rólam a nevemmel együtt fénykép a neten, soha nem azonosítottam magam olyan ip címmel amely hozzám köthető stb... figyelni kell mindig)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák