Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aszongyák' az okosok, hogy 6-7 évente helyet kell váltani.
    Ez egyre inkább igaznak tűnik :)
    Azt mondjuk nem tudom, hogy magyarországon mennyire jó a szolgáltató-iparba belépni, mert akárhány ismerősömmel beszélek (vendéglátós, épületgépész, whiskas szerelő (víz-gáz), bútoros, infós, etc, szóval mindenki aki megrendelésből él) menekülne abból a szektorból.
    Rengeteg a kretén f@sz, azt sem tudja mit akar, de fél év múlva az utolsó csavar miatt is reklamál, meg fogyvéddel fenyegetőzik, nem fizet, vasárnap este csesztet, stb.
    Ha szereted az embereket, akkor semmiképp ne, ha utálod, akkor se, mert vagy Sümegre kerülsz, vagy böribe :D
    Nem tudom, hogy kis országunkban én belefognék-e valamibe amivel embereket szolgálsz ki.
    Komolyan, én kertészkednék a helyedben. Az nyugis. Legalábbis egyik kertész haverom sem panaszkodik, és egyikük sem idegbeteg.

    Vagy ha már ennyire bütykölni akarsz (és szeretsz) menj el liftesnek. Az sem idegbeteg munka, jól fizet, és szívem szerint én is megtanulnám, kint jól lehet vele keresni. Csak nekem gyerekkorom óta mehetnékem van, nehezen ülök egy helyben, bármiféle irodai meló kizárva, bármiféle gyárbani meló kizárva, semmi fejlesztőrészleges... mondjuk kocsiteszternek elmennék, próbapályán vezetni, azt mocskosul élvezném.
    De most csak simán negyventonnással közlekedek, ez jópofa, és lehet menni összevissza, és ez is hiányszakma már... lejár a covid, megpróbálom Kanadát. Simán lehet menni ezzel, keresik.

    [ Szerkesztve ]

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Új hozzászólás Aktív témák