Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oszi666

    őstag

    Szia nekem volt egy hasonló esetem nagyon régen, 99%-ban az történt velem mint a többiekkel, azért leírom

    Akkor pont az 50.000 HUF értékhatár alatt találtam egy használt iPad-et. Utaltam persze nem jött semmi. Mivel 50 000HUF alatt volt az érték, ezért nem számított bűncselekménynek szval a rendőrség kb nem csinált semmit bár velem nagyon jófejek és megértőek voltak, nem b@sztattak hogy lehet ilyen naív vagy hasonlók
    Aztán kb a feljelentés után egy évre kaptam egy levelet, hogy a Szegedi Biróságon az én ügyemet hozzácsapták egy csoportos keresethez mert hogy a fazon rajtam kívül vagy 50 másik balekot kalapozott össze, viszont így az összeg amivel minket károsított meg, már bőven a bűncselekmény kategóriába esett
    Nem történt semmi asszem kapott 1-2 év felfüggesztettett és közölték, hogy a nemtudommi miatt nem áll módjukban behajtani a tartozást.
    Aztán rágugliztam a fazonra elég szép háza van, szval felőlem kirakhatták volna az utcára is...

    Egy feljelentést mindenképp megér az ügy mert ki tudja, de nekem sajnos ez volt a tapasztalatom. Ez kb 7 éve történt? (amikor két éves lett egy iPad 2)
    Ahogy a többiek írták, a pénzed valszeg nem látod viszont, de lehet másoknak segítesz ha az illetőt feljelented. és abban is igaza van mindenkinek, hogy a gyanúsan jó ajánlatok, ahol elkap a hú ez mekkora mázli ezt muszáj lecsapnom, általában átverések. Sajnos.

    [ Szerkesztve ]

    It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

Új hozzászólás Aktív témák