Hirdetés

2018. október 22., hétfő

Gyorskeresés

(#1) gerii

gerii
(PH! addikt)

Hulladék.

(#2) vottokar

vottokar
(senior tag)

Szóval röviden ez így, ennyiért rossz vétel... :(

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#3) Pubilol

Pubilol
(tag)

Ipari hulladék..

Galaxy S8+ | MiBand 2 just for fun | JBL Reflect Contour

(#4) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Az a kijelzo komoly? :D

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora R7 💙 specs: tde.fun

(#5) MikeWazowski

MikeWazowski
(senior tag)

Hulladék.

“You think you can take me? You need a fucking army if you gonna take me!” – Tony Montana

(#6) Csapoati

Csapoati
(PH! nagyúr)

Ez még tavaly is iszonyat gyengének számított.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#7) ghiottone

ghiottone
(PH! kedvence)

Így bő 1 évvel a bemutató után tesztelni...Amúgy érdekes, de nem volt ennyire gyászos a kép a Moto E3 esetében :B
Az utód E4 csak Amerikában kapott Snapdragon 425-ös processzort, amit nálunk forgalmaznak 40 ezer körül, abban a MT6737 Quad-core 1,3 GHz ARM Mali T720 MP1 650MHz GPU van.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui) -- Moto Z2 Force -- 20 EUR kedvezmény OnePlus tartozékokra? Keress PM-ben.

(#8) aelod

aelod
(PH! kedvence)

Kuka.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#9) blagolf

blagolf
(senior tag)

Mit is várhatnánk egy ilyen márkától? Régen hivatalosan forgalmazták magyarországon a telefonjaikat magyar nyelv nélkül. (okádós smile)

Üdv, Zoli

(#10) aelod válasza blagolf (#9) üzenetére

aelod
(PH! kedvence)

Régen nem Lenovo volt...

(#11) darvinya

darvinya
(Jómunkásember)

MTK6735 1Gb RAM/8Gb ROM = 15.000Ft

Szóval drága, s nagyon gyenge eresztés.

Xiaomi MI A1 v8.1 Piros…végre nem néznek temetkezési vállalkozónak!

(#12) aelod válasza darvinya (#11) üzenetére

aelod
(PH! kedvence)

De legalább ráhegesztették a friss droidot. ;]

(#13) DonaldJames

DonaldJames
(tag)

Ma már a 2gb ram is kevés nem hogy 1 :C

▂▃▃▅▅▇▇Megbízhatóságom 551 pozitív és 0 negatív..... ▇▇▅▅▃▃▂

(#14) forgonati válasza DonaldJames (#13) üzenetére

forgonati
(őstag)

2GB rammal azért el lehet lenni, főleg stock droiddal. A családban egy Nexus 4 még a mai napig teszi a dolgát gond nélkül. Ha nem tartasz játékokat a memóriában, még 2 nap múlva sem zárja be a chromet, vagy a faszbukot. Na de az 1GB az már tényleg rossz vicc, főleg ennyiért.

Skip this one... Garbage.

[ Szerkesztve ]

Az élet dolgait két részre osztom. Szörnyűre és kibírhatatlanra...

(#15) dimi11

dimi11
(lelkes újonc)

Ez egy nagy rakás sz.. !
Ebben a kategoriában (árban) ott van Xiaomi A4 vagy 4X esetleg a Meizu M5 sokal komolybb használhatóbb telefon.

(#16) GeryFlash

GeryFlash
(PH! addikt)

Hulladék.

Több mindent, kevesebb semmit!

(#17) D013

D013
(fanatikus tag)

Klasszikus "volt egy droidos telóm fél évig, szar volt állandóan akadt, kifagyott, soha többé android, ez iszonyatosan gáz" -> "vettem egy használt 5-ös Iphone-t, tökéletesen működik"

(#18) domerator

domerator
(PH! kedvence)

Phos

Van egyaltalan jo moto meg?

Beam me up Scotty! ... iPhone 4S 8GB iOS 6.1.3 (!!!), iPhone7 128GB iOS 12.b9, Watch Series2, AirPods, MacBook Air 2017

(#19) ghiottone válasza domerator (#18) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

persze, csak az minimum a G széria.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui) -- Moto Z2 Force -- 20 EUR kedvezmény OnePlus tartozékokra? Keress PM-ben.

(#20) aelod válasza domerator (#18) üzenetére

aelod
(PH! kedvence)

Nem tett jót sajnos a lenovo ennek a márkának. Korábban voltak nagyon jó telefonjaik. A korai G szériák is ár/értékben megállták a helyüket.

(#17) D013

+1

Csak azt általában elfelejtik mondani, hogy mennyi a különbözet a "semmi baja nincs ájfón és a fos droid között".

[ Szerkesztve ]

(#21) janeszgol

janeszgol
(PH! kedvence)

Így elolvasva én is azt tudom írni, hogy hulladék. Legalábbis ennyiért. Kártyásan 10-15 ezerért még oké lenne.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#22) GeryFlash válasza aelod (#20) üzenetére

GeryFlash
(PH! addikt)

Igen, a Lenovo óta teljesen szarok, a 2. Z széria szintén.

Több mindent, kevesebb semmit!

(#23) forgonati válasza janeszgol (#21) üzenetére

forgonati
(őstag)

Szerintem az, hogy nap mint nap az idegeidre menjen egy telefon, semennyit sem ér meg, nemhogy 10-15 ezret. Az ilyen szarokat nem szabad megvenni, egyszerűen ennyi. Aki meg beleugrik és nem tájékozódik előtte, aztán meg szidja a fos droidot, az meg meg is érdemli az ilyen telefont...

[ Szerkesztve ]

Az élet dolgait két részre osztom. Szörnyűre és kibírhatatlanra...

(#24) Hallosz

Hallosz
(fanatikus tag)

"A problémákat tetézi a rendkívül szűkös, mindösszesen 1 GB-nyi RAM"
Idáig olvastam. Nincs miről beszélni, mert ez tényleg csak egy telefon, így még csak nem is okos.

"a pénz okos ember zsebében szolga, az oktalan zsebében úr"

(#25) Seirus

Seirus
(tag)

Tudom hogy nem lehet, de szívem szerint büntetném az ilyet.
Szerintem ez már valahol a vásárló megtévesztése...

Telefonszám adatlapomon.

(#26) moleculez

moleculez
(PH! addikt)

Idesanyám első generációs Moto G-jére ismertem rá, amikor ennek teljesítményét ábrázolták. Igaz az van vagy 4 éves. És legalább gyönyörű Amoled kijelzővel.

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...@abusalempictures

(#27) goro1000

goro1000
(fanatikus tag)

Ez 2014-be is gyenge eresztés lett volna.

(#28) Aweriot válasza Seirus (#25) üzenetére

Aweriot
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Miért is?

ON: Nem értem,hogy érheti meg ennek a f**nak a gyártása

"War doesn't determine who's right - only who's left." Bertrand Russell

(#29) jUUh

jUUh
(őstag)

Nekem is az első szó ami eszembe jutott, az a hulladék volt...Egyszerűen f0s. :N

Xiaomi Redmi Note 5 4/64GB

(#30) Sebhelyes

Sebhelyes
(senior tag)

Ez még Kula bácsinak se kellene.

(#31) dementor

dementor
(senior tag)

Futottak még kategória. :K

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#32) .Szaki.

.Szaki.
(őstag)

Az 1/8-as kiszerelés miatt ezt a telefont senkinek sem tudnám őszintén ajánlani ,sőt példának jó, hogy ilyet ne. 2/16 a minimum szerintem, ez már tavaly is nagyon kevés volt. Nekem határozottan szimpatikus a Motorola modellkínálata, ez viszont nagy kivétel.

Du sagst, du kannst nicht, dann willst du nicht - ganz einfach, Talent ist nur Übung und Übung macht den Meister!

(#33) Matada2.3 válasza GeryFlash (#22) üzenetére

Matada2.3
(PH! kedvence)

Az E3 csak kakuktojas, az E4-ek már nagyon is hozzák az alapot ami kell, persze itthon MTK-val jönnek sajnos.. Azokról kéne valami teszt :)

Finn the human --> Eladó 11" Macbook Air (2013 Mid) https://tinyurl.com/ybv5abad

(#34) D4ni válasza moleculez (#26) üzenetére

D4ni
(őstag)

Sosem volt amoledes G

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#35) gabor.79

gabor.79
(fanatikus tag)

Nem teljesen értem a tisztelt kommentelőket. Az utóbbi egy évben volt Windows-os telefonom, iPhone-om, mindkettőben gyengébb (Cortex-A7) vagy hasonló volt a hardver (1 GB RAM), mint a cikk tárgyát képező Motorolában, azokon mégis minden gördülékenyen működött. Ez hogy lehet? Nekem nagyon erős a gyanúm, hogy az a két operációs rendszer sokkal jobb, mint az Android.

A fenti két példa mutatja, hogy lehetséges gyenge hardveren gyors rendszert készíteni. De akkor miért nem látom sosem az ilyen tesztek kommentjeiben, hogy a Google kedves mérnökei tessenek megtanulni programozni? Pedig egy időben azzal dicsekedtek Szergejék, hogy csak posztgraduális képzésben részt vett szakembereket vesznek fel. Vagy lehet, hogy nincs összefüggés a végzettség és a hozzáértés között?

Más részről van egy olyan vonzata is a dolognak, hogy mivel százmilliós, ha nem milliárdos nagyságrendben adnak el Androidos készülékeket, amikbe lapátolják bele a kettő-négy-hat gigabájt RAM-okat. De akkor továbbra sem értem a tisztelt kommentelőket, hogy amikor megjelennek a cikkek, hogy a memóriák ára növekszik, akkor megy a nagy ajvékolás, hogy hát de miért van ez?

Tényleg olyan nehéz látni az összefüggést?

Nem lenne egyszerűbb a Google ajtaját verni, hogy csináljátok meg jobbra a szaros Androidot? Vagy ha mondjuk a kedves alkalmazásfejlesztők mondjuk ilyen Motorolán írnák a szoftvereiket? És a végén kiderülne, hogy nem is olyan nehéz gyors programot írni.

(#36) veek91

veek91
(újonc)

Semmi értelme az ilyen telefonoknak a redmik mellett

(#37) Soybex

Soybex
(őstag)

Na ennek ki a célközönsége?

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#38) moleculez válasza D4ni (#34) üzenetére

moleculez
(PH! addikt)

Hát ennek utána kellett néznem, de igazad van. Olyan minőségű IPS van benne, ránézésre azt hittem Amoled.

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...@abusalempictures

(#39) morgyi válasza D013 (#17) üzenetére

morgyi
(PH! kedvence)

amíg nem frissíted a legfrissebb iOS-re. Utána meg jön az önámítás... de hát ez egy iPhone, az nem akadhat (DE)

A Linux rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait

(#40) joey04 válasza aelod (#20) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

Nem a Moto az első olyan brand amit tönkre vágott a Lenovo... :(

39: ehhez tehetség kell, még egy ilyen topikban is képes vagy az Apple fikázásra. level 10-es troll vagy.

Bazinga!

(#41) D4ni válasza moleculez (#38) üzenetére

D4ni
(őstag)

Valóban jó minőség :)

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#42) Bwin87

Bwin87
(lelkes újonc)

Hát ez semmi :(

(#43) cezarlacrone

cezarlacrone
(fanatikus tag)

Inkább vennék sim kártyás számológépet, mint ezt. :K

(#44) Magnat válasza gabor.79 (#35) üzenetére

Magnat
(PH! kedvence)

Mert te aztán látod az összefüggést. Ne zavarjon, h az általad linkelt cikkben a nand-flash chipekről van szó, ami háttértárakba való (SSD), az általad említett 2-4-6 gb ramokhoz a világon semmi köze. Jah, és egyébként az IPhone-okban is már 2gb ram van.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#45) morgyi válasza moleculez (#38) üzenetére

morgyi
(PH! kedvence)

Azért hamar kiborul a bili ha picit oldalról nézed. Az IPS glow mindegyiket sújtja valamilyen mértékben. Ebből a szempontból a Nokia Clear Black kijelzők voltak a legjobbak talán.

(#46) morgyi válasza joey04 (#40) üzenetére

morgyi
(PH! kedvence)

Nem az Apple-t fikázom, csak te vagy paranoiás, az hogy régebben számtalanszor előfordult, hogy egy újabb iOS verzió rohadtul lassította a régebbi készülékeket ez tény. Max szemellenzővel nem venni észre.

Azokat fikázom amúgy, akik képesek egy alsókategóriás droidból leírni a teljes platformot. Utána meg váltanak egy újkori árán ennél kb. 5x drágább készülékre, és bebizonyítják maguknak hogy mennyivel jobb. Persze...

(#47) joey04 válasza morgyi (#46) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

Eleget olvastalak már az évek alatt köszi, kialakult a véleményem.

Bazinga!

(#48) morgyi válasza joey04 (#47) üzenetére

morgyi
(PH! kedvence)

Nem kötelező se olvasni se válaszolni a hozzászólásaimra. Legyél prémium aztán rejtsd el őket.

(#49) TomPack

TomPack
(őstag)

Hiánypótló termék!
Mégegy ilyen rossz vétel biztosan nincs.

(#50) andrevv

andrevv
(újonc)

Miért ilyen drágák a gyengébb telefonok is? Nem értem...
Pénteken vettem egy asztali gépet, AMD A4 5300B 3.40 GHz, 4 GB DDR 3, teljesen jó meg gyors gép, a GTA 5 is játszható rajta, igaz nem full grafikán, és csak 20000 forint, garanciával. Ezzel szemben itt van ez a telefon ami telefonáláson kívül nem jó semmire, de még arra is alig. Ez rablás.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.