Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Apple Watch Series 10 - évfordulós kiadás

    ma Csalódhattak, akik arra vártak, hogy drasztikusat változik a tízéves Apple Watch. Viszont így is ez lett talán a legjobb évről-évre frissítés az óra történetében.

  • 54000 tonna

    lo Olvasom félálomban a cikket a fukusimai atomerőműről a Portfólión. 54e tonna így hirtelen nem mondd semmit, kéne valami...

Új hozzászólás Aktív témák

  • balojazz

    aktív tag

    válasz ABE #3673 üzenetére

    Azt hiszem, ez tipikusan az a helyzet, amikor mindenkinek igaza van, és csak a jóhiszeműség/jószándék segít. A pixelhiba nem gátolja a rendeltetésszerű használatot, így nem kötelesek cserélni. DE. Én jóhiszeműen jártam el, én vagyok a vásárló, és ha az eladó is jóhiszeműen akar eljárni, akkor a szintén jóhiszeműen közvetítő forgalmazóval a jóhírük miatt jószándékúan járnak el. A fentebb nem említett GSM-üzlet ügyel a jóhírére, ahogy a Motorola is. Ebben bízva bevittem, és pozitívan álltak hozzá, beszéltek a Motokerrel, azok is pozitívan reagáltak. DE. Ha rossz a kedve valakinek a Motokernél, akkor visszaadják hibásan vagy másik hibával. A rossz az, hogy a teljesen korrekt forgalmazót kell cseszegetnem, illetve tőlük visszakérni a zsozsót, ha nem lesz oké a csere. Marad az ima. [JScreenFix egy éjszaka alatt sem segített.] Holnap telefonálnak, mi a helyzet.

    Soha nem voltam trafikban. Soha nem fogok bemenni. Mindig gőzölni fogok.

  • ronaldo

    őstag

    válasz ABE #3673 üzenetére

    Utolsó hozzászólás ezzel kapcsolatban itt, mert tényleg nagyon off: az a valamikor 1,5 hónappal ezelőtt volt. :) Akkor volt a t-mobile-os incidensem is. Szóval ez nem urban legend. Kinyomtatott dolgot meg nem kell lebegtetni, felesleges papírpazarlás. Ott és akkor úgysem fogja senki elolvasni, ez csak egy gesztus, hogy tisztában vagy a jogaiddal. Azonban ennek egy sokkal környezetkímélőbb módja, ha az ő ellenkezésük hatására illedelmesen elkéred a vásárlók könyvét, amibe azt mondod, hogy leírod, hogy tegnap vettél xy terméket ma pedig visszahoztad sértetlenül, tartozékaival (! ez fontos, nem baltával szétverve), és ők nem engedik hogy élj a szerződéstől való elállás jogával. Innentől 95%-ban megoldódott a probléma, mert duzzogva bár, de szépen visszaveszik tőled a terméket. Pont azért nem fajul tovább, mert húzzák, húzzák, de ha ez előkerül akkor szépen engednek, mivel tudják, hogy neked van igazad.

    A fogalmak viszont szerintem megint tévesek: "nem létező 3 napos csere/visszavásárlási garancia". Nincs garancia :) Ez téged megillető jog.

Új hozzászólás Aktív témák