Hirdetés

2017. október 19., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) bollokcs80

bollokcs80
(Korrektor)

Ilyen áron szerintem nem lesznek sikeresek.... :U

(El sem kezdem, hogy bezzeg a X****i.... :)) )

(#2) sheratan

sheratan
(Jómunkásember)

Mostantól Motorola néven futnak a telefonok. Egészen jövő hónapig, amikortól majd ZUK lesz a fő irányvonal. Aztán ősszel majd Vibe, ami Lenovo sorozat, majd ismét Motorola, aztán Moto by Lenovo, aztán Lenovo by ZUK, aztán ZUK by Moto, aztán Vibe by Moto by Lenovo :))

Amúgy jó telefonok, ideje itthon is árusítani végre őket! Jelenleg a kedvencem a Motorola vonal :K

Eladó: Moto Z, Tennmak Pro, Avantree Clipper - https://goo.gl/xUEtUa

(#3) Bog válasza sheratan (#2) üzenetére

Bog
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

(én is trollkodtam egy jót a sajtóeseményen és megkérdeztem, hogy jövőre lehet-e, hogy "Rola" lesz a név, ha már a Moto és a Motorola megvolt...) ;]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#4) Bog válasza bollokcs80 (#1) üzenetére

Bog
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Nem értek egyet, a G5/G5 Plus árazása - ha nem is baráti - de korrekt. Nem a puszta számadatokat tekintve (ennyiért ennyi RAM, meg ilyen chipset, meg ennyi megapixel), hanem a nyújtott szolgáltatások minőségét nézve, kamerában például mindkét masina meglepően potens, cserélhető akku, két SIM + microSD, fém hátlap, kifejezetten fasza kijelző, ezek így együtt azért sokat számítanak.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#5) Keil Walker

Keil Walker
(fanatikus tag)

Hol lehet majd gariztatni?

(#6) ghiottone válasza sheratan (#2) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Csatlakozom, és várom az X4-et :D

Amúgy elvileg a Zuk-ot is visszahozzák, vagy továbbviszik, vagy mittudomén :).

bollokcs80: Az árak tényleg lehetnének picit olcsóbbak, de ha a valaki külföldről mer rendelni, mondjuk egy amazon webshopból, prime-os ajánlatban akkor elcsíphet eléggé szép kedvezményeket. Nem érdemes összehasonlítani egy X.....-val. Anno alig hittem, hogy eladjam a RN3Prot és vegyek helyette egy G4 Plust, majd balgán kipróbáltam a Mi5s-t, de 2 hét után inkább vettem egy Z Play-t, azt pedig már 7 hónapja nyúzom.

Moto X⁴– bemutató hamarosan…

(#7) Matada2.3

Matada2.3
(PH! kedvence)

Na, erre az eseményre vártam. Külön öröm, hogy itthon az egész palettát futtatnák. Egy X4-re én is erősen pályázok, szoláltatótól pedig maga lenne az öröm. A kérdés az, hogy ezután a mixed up politika letisztázás után, képesek lesznek-e figyelni a nemrég kiadott készülékekre. Gondolok itt pl. a G5s és plus-ra. Ennyi új készülék mellett a gyártók mindig gyorsan elfelejtkeznek a frissítésekről stb.

[ Szerkesztve ]

Finn the human --> Huawei G8

(#8) fornettisuti

fornettisuti
(PH! addikt)

Z Force is lesz?

Samsung S7 - LG Gpad 8.3

(#9) ghiottone válasza Matada2.3 (#7) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Remélem nem lesz gond, ha abból indulunk ki, hogy bár késéssel, de a 2 éves modellek - X Play, X Pure/Style és az X Force is megkapja / megkapta a Nougat rendszerfrissítést. A G5 Plus már kapja a biztonsági frissítéseket és javításokat Indiában (na ugye hol máshol ;) ) - szóval ez nem rossz.
A Z Playnél vált világossá, hogy amit kiadnak Indiába frissítést, azt kb. itt Európában 2 héttel később mi is várhatjuk akár biztonsági, akár rendszer frissítésről van szó.
DE! - a Z sorozatra sokkal több biztonsági frissítés jön, mint a többi termékvonalra. A G4/G4 Plus nem kapja úgy a havi biztonsági frissítéseket, de a rendszer ugyanakkor frissült Nougatra, mint a Z Playnél.

Moto X⁴– bemutató hamarosan…

(#10) sheratan válasza ghiottone (#6) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Én is várom, de most már nem annyira sürgős, egy ideig akarom élvezni a Z-t is majd :P

Eladó: Moto Z, Tennmak Pro, Avantree Clipper - https://goo.gl/xUEtUa

(#11) Duliee

Duliee
(Jómunkásember)

Sajnálom nálam már buktak...

Az, hogy eltüntetik a Lenovo nevet, és a Vibe szériát, amikor anno top 3-ba is sikerült bekerülni , és ezt elcseszték egy 2 éves vergődéses Motorola vásárlással... Hát az minden, csak nem logikus.

Ott volt a Vibe, jó termékek az akkori konkurensekhez képest, és elszúrták, majd szarabbnál szarabb kamerával borzolták a kedélyeket a P70-nél, végül volt egy új irány a Vibe Shot, a P2 , és gyönyörű Z2 Pro, és ezt most kaszálják...

Hülyeség..... Persze ez lehet csak az én csalódottságom.

Az elején kellett volna régiókra bontani, az erőforrásokat megosztani, a Motorola és a Lenovo is elfért volna bőven egymás mellett, a Lenovonál voltak nagy aksis modellek, azt tolni tovább, jó design is megvolt.

Szépek az új Moto/rolák, de nem értem, hogy erre miért kellett ennyit várnunk

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 5A - keress privátban - Xiaomi Mi A1 Gold - 57990

(#12) Matada2.3 válasza ghiottone (#9) üzenetére

Matada2.3
(PH! kedvence)

Az eddigi tendencia szerint ez jó is, de most jön az igazi nagyobb változás. Remélem igazad lesz. Ez pl. jó, hogy India után 2 héttel várható mondjuk EUret vonalon is a frissítés. Mert már láttam, hogy G5 plusra ott jött mostani biztonsági patch, de itt még a januári van. :R

Finn the human --> Huawei G8

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.