Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Torony 1.

    tag

    válasz vgy73 #1413 üzenetére

    szia.hu basszus,részvétem.az az igazság hogy lehet mind a kettő szerintem.én rendeltem már képernyőt e-bay-ról,igaz egy htc desire a8181-hez (amoled kijelző volt),mert a haver ráűlt,és nyekk lett.igaz csak a képernyő maga.nézd meg hogy kűldik-e magyarországra,vagy hogy nem-e aukcios mert olcsonak találom nagyon.nos a javaslatom:szedd szét magad és állapitsd meg a hibát,rendeld meg rakd őssze,aztán hadmenjen tovább.segitségnek van video a szerelésről a you-tube-on.mert ha szervizbe viszed egy vagyon lessz.példának mondom a desiré kijelzője 5400 forint volt,itthon 30000 ezer alatt nem találtam.szerelési dij 0.ősszedobtam neki és teljesen oké a mai napig.de ha para van,akkor is inkább kérj meg valakit.most szólók:tűrelem és jó műszaki kézűgyesség elengethetetlen,kűlőnben nagyobb lessz a végére a baj,mint mikor nekiálltál.szóval én szervízbe biztos nem vinném.ugye ezt a készűléket nemhogy itthon,hanem europában sem forgalmazzák sehol hívatalosan.nos ezzel csak annyit szeretnék neked mondani,hogy szerinted a kijelzőt honnan szereznék be ők?nos?ugye érted mit akarok ezzel mondani?kitartás és probáld meg.

Új hozzászólás Aktív témák