Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ribizly

    veterán

    válasz 30z.Samu #6 üzenetére

    Vannak karakterek, akiket bele lehet magyarázni vagy múltjuk van. Pl. Joker bár szerintem sem való ide, de legalább van kötődése (MKvsDC, Injustice), de Robocop. :F
    Arról nem is beszélve, hogy nem éppen egy közelharci karakter. Stryker-nek én jobban örültem volna. Robocop egy bónusz karakternek elmenne, de fő, fizetős DLC karakter ként nekem túlzás.
    Terminátor sem passzol, de azt még bele lehet keverni a mindenféle idő-/térbeli utazásokkal.
    Egyébként nekem még az Alien lógott ki nagyon a sorból MKX-ben.

    Miért nem lehetett elővenni Robocop helyett valami régi karaktert vajon? Annyi izgalmas karaktert alkottak meg anno a 4, Deception, Deadly Alliance részekben. Én bírnám, ha azok közül többet is megkapnák. Sőt! Én azt sem bánnám, ha az összes régi karaktert belezsúfolnák ebbe a részbe. :)

    Persze megértem, hogy próbálkoznak a különböző extra karakterekkel és ez nem is baj, hiszen lehet ezzel szélesebb réteghez juthatnak el. Csupán Robocop azt gondolom nem annyira erős nosztalgiát illetően, mint a saját universe. (Mondom ezt úgy, hogy elég nagy rajongója vagyok az eredeti részeinek.)

    |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Új hozzászólás Aktív témák