Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • And

    veterán

    válasz radi8tor #14 üzenetére

    "K&H ezzel szemben fényévekkel jobb."
    (Nyilván minden bankról lehet és szoktak is szép történeteket mesélni, nekem is van tapasztalatom már néhánnyal. A K&H érdekességei: "készpénzmentes fiók", ez biztos nagyon trendi meg 21. századi, ők legalábbis úgy adták elő. Csakhogy örökösként egy rohadt számlazárást így nem lehetett elintézni, csak egy másik városban, olyan fiókban, ahol véletlenül volt pénztár. Másik: takarékszámláról képtelenek voltak utalást indítani. A megoldás? Nyissak egy folyószámlát, arra átvezetik a takarékszámla egyenlegét, onnan továbbutalják másik bankba, majd bezárják mindkét számlát /ez máshol is így van?/.. Inkább kifizettettem kp-ban. A csúcs viszont, hogy náluk a bank pénztárában nem lehetett bankkártyával befizetni a számlavezetési díjakból keletkezett hátralékot. Kizárólag készpénzzel. Mindezt olyan irtózatosan lassan, körülményesen, több alkalommal és többszöri nekifutással, sok-sok belső telefonálással intézve, hogy ilyet máshol - OTP, CIB, Unicredit - az életben nem tapasztaltam, pedig azért erős a mezőny. :U )
    Mod: ez egy másfél évvel ezelőtti történet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák