Hirdetés

2017. október 23., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Tamás88

Tamás88
(őstag)
LOGOUT blog

De a törött memória történetét még mindig nem mesélted el. :D

(#2) twollah1976

twollah1976
(őstag)
LOGOUT blog

Vicces volt a "temetes".

A név kitalált a valósággal való egyezés csak a véletlen műve! OnePlus3 / 3T tokok eladók! goo.gl/gWTbBM H - is for the Hell I unleash A - arise the Apocalypse T - I am your Terror E - destroy the Enemy

(#3) Mokó válasza Tamás88 (#1) üzenetére

Mokó
(fanatikus tag)
LOGOUT blog (1)

Elözö vidiben volt emlitve.

Privátra mostanság csak később tudok válaszolni,telefon viszont elérhető vagyok 16:00-18:00 közt.Vagy irj SMS-t és visszahívlak.Telszám az adatlapomon.

(#4) flymi

flymi
(őstag)
LOGOUT blog

CPU-ról: Én ebayről vettem egy 3,4-es 'Scottot, mert nem akartam tovább keresgélni. :(
Nem titok, pár forint híján majdnem 5k volt.
Idehaza akinek van, az megtartja, becsüli. Kábé lehetetlen beszerezni.
Elég rendesen melegszik a kicsi kazán, full réz hűtőt nem ajánlatos tapizni, max egy másodpercig.

Szerencsére P4 procikkal jól állok most:

1.Intel P4 3,4GHz/1M/800 SL7PP (elfelejtettem feljegyezni hová valósi)
2.Intel P4 3.2GHz/1M/800 SL7E5 Costa Rica
3.Intel P4 3GHz/512/800 SL6WK Malay
4.Intel P4 3GHz/1M/800 SL7KB Costa Rica

Ez így rendben is van szerintem. :D

Gépépítésről és a halott hardverekről:
Magát egy gépet összerakni nem akkora nagy kunszt, engem általában a szoftveres ba*akodás szokott felidegesíteni leginkább. Vagy amikor egy hardver már a halálán van, de még nem murdelt meg. Lásd, egy napos szívás a Tusl2-c lapokkal, mert mindkettő déli híd hibás volt és ezer sebből véreztek. (9 merevlemezből csak 1-et ismert meg, no usb, no ps2 port, bios dátumállítás nem megy elemcsere után sem, stb... )

Nem lehet mindig életképes darabokat venni. Ez benne van a pakliban. A procik korábban működtek? Vagy ezeket is most vetted és simán csak döglöttek?
Nem is olyan rég (nyár eleje) működőnek hirdetett 3.2-es 'Scottot vettem itt aprón, de nem indult. Az eladó visszavette.

Talpig úriember, feljebb egy centivel sem! ** "Boldog ember aki jámbor, amíg be nem verjük a pofáját!" (T.B.A.) ** "Egy Seduxen-en élő csiga vagyok." (L.B.) ** "Romulán csatabagel" (R.K.)

(#5) Mokó válasza flymi (#4) üzenetére

Mokó
(fanatikus tag)
LOGOUT blog (1)

Mind tökéletesen működött,teljesen értetlenül állok a dolgok elött,az igaz rég voltak inditva,annyi,Kb 10 hónap.
Majd szerzek másikat,amíg a 3.2 NW megvan nincs baj,úgyis másik téma jön a P4 vonalat úgyérzem kezdem kicsontozni.

Privátra mostanság csak később tudok válaszolni,telefon viszont elérhető vagyok 16:00-18:00 közt.Vagy irj SMS-t és visszahívlak.Telszám az adatlapomon.

(#6) flymi válasza Mokó (#5) üzenetére

flymi
(őstag)
LOGOUT blog

Mi lesz a következő kivesézendő témakör? Ha nem titok... :)

[ Szerkesztve ]

Talpig úriember, feljebb egy centivel sem! ** "Boldog ember aki jámbor, amíg be nem verjük a pofáját!" (T.B.A.) ** "Egy Seduxen-en élő csiga vagyok." (L.B.) ** "Romulán csatabagel" (R.K.)

(#7) Mokó válasza flymi (#6) üzenetére

Mokó
(fanatikus tag)
LOGOUT blog (1)

Hú még nem tom.Egy athlon64 igazán beeshetne.Fullos s462 cuccaim vannak még,de nincs kedvem hozzá.Tényleg nemtom',megálmodom majd.

(#8) taaz válasza Mokó (#7) üzenetére

taaz
(fanatikus tag)

Jó volt a temetés, tetszet. :C
Igazán lehetne egy athlon xp géped , amiben fel van oldva szorzozár. ;)

(#9) Mokó válasza taaz (#8) üzenetére

Mokó
(fanatikus tag)
LOGOUT blog (1)

Van bőven nyugi :K Csak azt nem tom felfelé is engedi e szorzózár,de ritka tuningos proccok vannak bele!Sőt!Olyan is van,ami olyan ritka,hogy Bacsisnak van belőle csak,rajtam kívül.(amiről tudok)

(#10) DarthSun válasza Mokó (#9) üzenetére

DarthSun
(PH! addikt)

rajtam kívül.(amiről tudok)

Nem olvasod a retro topikot, így az enyémről nem tudsz, mBarton, 16.5 szorzóig, gyakorlatilag felfelé is zármentes, mivel 16.5x200- at nem fog menni egy Barton sem :DDD [link], 6600GT van mellette, elég jól megy avval is, itt 2.4GHz- en pld. [link]. A drágaszág gépezet, melyben szolgál ez a feelinges proci :

𭩹 €Ł$ 𭩹Epox MVP3G2 és MVP3G5 alaplapokat keresek megvételre𭩹$Ł€ 𭩹

(#11) Mokó válasza DarthSun (#10) üzenetére

Mokó
(fanatikus tag)
LOGOUT blog (1)

Jóféle!Anno küldtem képet 2313 Mhz a rekordom,csiribiri hüttéssel.Amugy kb tudom "klónozni" ezt a gépet,van Barton amiból 2.2-3 100% kijün és 6600GT is akad.

(#12) DarthSun válasza Mokó (#11) üzenetére

DarthSun
(PH! addikt)

Feljebb szeretnék még menni vele, a rézmagos hűtő helyett vár már rá egy fullréz [link], valamint a mezei ramok helyett 3 fajta tuningram [link], [link], [link].
Építsd meg Te is aztán jöhet egy kis 3DM2001 fegyverfajtával küzdelem :D
Hogy kis on is legyen a témához, a P4 csúcsom [link], bár ebben 6800GT van, sokkal bikább a 6600GT- nél.

𭩹 €Ł$ 𭩹Epox MVP3G2 és MVP3G5 alaplapokat keresek megvételre𭩹$Ł€ 𭩹

(#13) Redneck

Redneck
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

A temetés nagyon betegre sikeredett, állat! ;]

Play Hard GO pr0! - A bugfix a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#14) Mokó válasza Redneck (#13) üzenetére

Mokó
(fanatikus tag)
LOGOUT blog (1)

Rizikós volt hogy egyesek sok lessz,bejött!2 like & 3 dislike most világvége lesz :R

(#15) Redneck válasza Mokó (#14) üzenetére

Redneck
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

2-3 dislike? "Kérem kapcsolja ki!" :DDD

Play Hard GO pr0! - A bugfix a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#16) Mokó válasza Redneck (#15) üzenetére

Mokó
(fanatikus tag)
LOGOUT blog (1)

Bele is halt a gép..amit előre eltemettem.

"Kár érte,kiváló ügynök volt"

(#17) Redneck válasza Mokó (#16) üzenetére

Redneck
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

Eltávozott az örök elektronmezőkre? (Powered by elektro tanárom) :C

(#18) Mokó válasza Redneck (#17) üzenetére

Mokó
(fanatikus tag)
LOGOUT blog (1)

AGP igen válogatós lett,mondhatni megadta magát.Igy a szememben már halott.

szerk;jah meg random fagyások feszt,mindegy milyen vga-val.

[ Szerkesztve ]

(#19) Redneck válasza Mokó (#18) üzenetére

Redneck
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

Gondolom több lapban is kipróbáltad. Lehet megkövültek és elrepedtek a régi forrasztások? :DDD

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.