Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alevan

    őstag

    válasz galocza #10 üzenetére

    Egy ismeretlen laptopján például lehetnek olyan programok, melyek megfigyelik a tevékenységünket, azaz egy illetéktelen felhasználó pontosan tudni fogja a beírt adatokat.

    5-ből 4 átlagfelhasználónak (saját tapasztalati kör) tele van olyan programokkal (főleg kártékony) a gépe, hogy egy e-mail szolgáltatóra sem lépnék be, nem hogy vásárolni online. Volt, hogy low level format után is Win telepítésre rá pár perccel már a gmail.com helyett át lettem irányítva egy ál gmail.com-ra (site kinézet ugyanaz, csak az url volt kicsit teljesen más).

    Sőt, manapság már a routerek is meg tudnak fertőződni (nagyon sokat vertem a fejem a falba, míg rájöttem hol a gond).

    Szóval a saját gép lehet akár ugyanolyan rossz, mint az idegeneké.

    (#1) Kékes525 Személy szerint azt gondolom, hogy ez egy kicsit túlzás. Főleg, hogy ha valaki nagyon meg akarja szerezni a bankkártya adataid (vagy mást), az úgy is megszerzi. De legalább jól megfontolod a vásárlást, amíg a fél napodat a géped ellenőrzésével töltöd :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

Új hozzászólás Aktív témák