Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Barthezz2

    MODERÁTOR

    válasz Wesder #6 üzenetére

    Rég volt már az, hogy izgulva ültem a gép előtt vasárnap este, hogy vajon megint mit mutatnak be. Most volt, amit csak tegnap olvastam el.

    Ken Hong rátapintott a lényegre. Egyszerűen lassan ott tartunk, hogy bármit veszel, nem lősz mellé. Nincs már az, hogy megveszel egy mobilt, aztán agyadra megy, mert olyan lassú(na jó, 20-30-ért egy noname, de az meg na..). Itt a 820, vaó, a 801-el is bőven elvagyok.

    Az extrákra kellene rágyúrni, vagy az exlusive szolgáltatásokra, de jelenleg azt látom, hogy egyik gyártó sem tudja, merre lépjen, vagy csak nem merik megtenni, azt a bizonyos lépést, netán szimplán elvannak azzal, hogy beépítik az aktuális vasat. S7 edge is miért is jó? Mióta hallgatjuk, hogy na majd jönnek jó kis appok, amik kihasználják a lehajló kijelző szélet. Ugyan nincs edge telefonom, de nem nagyon hallottam áttörést, hogy most nekem kellene olyan. Persze, jól néz ki, de mitől több? Ugyan az, mint S6-nál, és ott sem éreztem szükségét.
    Az LG most valamit kipróbált, meglátjuk, lesz-e jövője, akár lehet is. De legalább léptek valamit.

    A hőkamera is szuper, de nem hiszem, hogy nagy tömegeket mozgatna meg.

    Egy olyan koncepció, amit a Microsoft próbál a Win10 mobilokkal(PC-nek való használat), se lenne rossz, csak jobban rá kellene feküdni.

    Na majd jövőre az MWC.. :)

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák