Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plasticbomb

    addikt

    Sajnos a készülékben rejlő óriási potenciál nem lett kihasználva. Volt eMaxom. Nagyon jó, (Az a Dual Sim tényleg jó (Azóta Nexus6ra váltottam, és még mindig hiányolom ezt a funkciót), bár manapság már inkább Dual Active kéne legyen, nem kéne még mindig a dual standby verzióval szórakozni, a kijelző is rendben van, elég fényereje van, kicsit utána hangolva jók a színek (bár nekem, amoled után mindenképpen gyenge, túlzottan rákaptam a vibráló színekre) MicroSD szuper, 16GB Belső memória, 11 körül maradhat a programoknak, stb, a készülék háza egészen stabil érzésre, a töltő-adatkábel az első pár használat után szétesett, a kinézetet elég letisztult, alapból Rootoltként jött, szóval azt az antutu-t, ami rá volt pakolva gyárilag, egyből tudtam levakarni, más nem odaillő talán nem is volt rajta.) meg minden, de rengeteg sebből vérzik: kamera (állítólag minden frissítésben lett javítva:ugyanolyan vacak), próbálkoztak újabb androidok felhekkelésével, de nincs kernel source hozzá, ehhez a készülékhez, a kitkatessel nem működik, a gyártó csak névben az UMI, valójában a TCL (Az alcatel anyavállalata), és minden tényleges szoftveres javítást csak rajtuk keresztül tudna az UMI eszközölni, mert ennyire retardált szerződést kötöttek a TCL-el. Ennek a készüléknek majdnemikertestvére a TCL M2N, azon van Lollipo már jó ideje, de valahol a gsm modul környékén van pont annyi különbség, hogy nem használahtó az M2N ROM az eMaxon. Szóval szép a nyitott bootloader, szép a rootjoy, csak kb használhatatlan. (Hja, és hivatalos CM sincs rá, és a kernel source hiányában nem is lesz. Ami meg elvileg van rá ROM, azok is csak az eredeti STOCK ROM kitakarított áttémázott verziói.)

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Új hozzászólás Aktív témák