Hirdetés
- Google Pixel topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Telekom mobilszolgáltatások
- Hogy bírja a Xiaomi 17T Pro az egész napos városnézést?
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
pozanos
tag
Ezért írtam oda hogy "hitelesen".
1.Olyanra gondoltam aki legalább értelmezi a mondat végén a kérdőjelet. Ez ugyanis nem kijelentés hanem kérdést jelent.
2 Akkor idézek a topicból:
2584:GPS-t teszteld már le légyszi, nekem nem működik...
2592
aze nem talál jelet. megjártam Bp- Örkény, és vissza, semmi.
2596:2G-n használom a hanghiba miatt, így egyszer sem jött elő, eddig úgy néz ki a 3G - HD hang miatt van a jelenség, nem rom/telefon függő. Nyilván az egyre több telefonálás majd megmondja, így van e.
2602
ár napja látom,hogy a bal felső sarokban sárgásbarna folt van világos háttérnél.
3-4mm de idegesít.
Volt már ilyen valakinek?
2603: Igen, nekem. 1 hete jelentkezett nálam is. Sajnos elég sok Mi4 ilyen, mint utóbb kiderült..
Nekem az akkumulátor töltöttségét jelző % alatt van, szintén 3-4 mm, de nem mindig látszik!
Vagyulának is ilyen a Mi4-e, már beszéltem vele a garancia miatt (Tőle van a telefonom).
2638:Sziasztok!! Létezik az hogy a közelség érzékelö és a gps a ratyi rom miatt nem megy? 5.11.5 a vezio
2640:Amúgy a GPS 2-3 hónapja kalap sz@r. Közelségérzékelőt nem tudom mert nekem előre néző szemeim vannak mint a vadászoknak és nem oldalra mint a zsákmánynak.De tréfát félretéve volt olyan mostanában, hogy hívás közben sikerült füllel megszakítani a hívást.
2650:Sok Rom? Hol? A Miui, meg a Miui használható, meg van a magyar Miui.
N4-re volt pár, itt nincs reális alternatíva. Mi4 LTE-re biztosan nincs.Hirdetés:
Xiaomi Mi4 16Gb ,3 Gb RAM, fekete , külsőre hibátlan , teljes dobozával , usb , töltő, szilikon tokkal eladó.
Jelenleg a MIUI V7 5.11.5 van rajta !
A GPS nem megy , nem tudom hogy a Rom miatt vagy hardveres probléma ,a közelségérzékelő se teljesen okés !
Ezért ennyi az ára !!!!
Ár: 49,990 Ft
Ennyit erről. Én ezekről szerettem volna választ kapni,ezért kérdeztem de ha ez nem megy akkor kioktatást nem kérek.
Duliee: Igen,erről olvastam,ezért néztem utána,és ezért kérdeztem.De mindegy már elment a kedvem,itt csak dícsérni szabad,a negatív kritikát aki említi azt meg le kell hordani.
Szia,
Én mi 3-at használok és a romokkal kapcsolatos kérdésedre szeretnék válaszolni. Nem igaz, hogy nincs sok rom a mi4-re. Ha benézel a mi 3 topikba (ami egyébkent nem hivatalosan mi4 topik is lassan) és kinyitod az összefoglalót, találsz leírást más romokról (köztük a hivatalos cm12.1-rol, RR-rol, stb.). Mivel a két készülék (mi3w és mi4w) nagyon hasonló hardveres specifikációkkal rendelkezik, xda-n is közös kódnevük van: cancro. Ha erre rákeresel, egy rakat olyan romot találsz ami mi4-eken is működik, cm és aosp alapú romokat. (4.4,5.1,6.0 preview is van már, Flyme OS, stb.). -
szupermacs
veterán
-
petipetya
nagyúr
Köszi az adást.

Az augusztusi indiai bemutatón (tyutyubon néztem élőben) még tetszett a készülék, de azóta semmit sem tett annak érdekében, hogy lenyűgözzön. A rendszer számomra szénné van bonyolítva, illetve ebben a hands on videóban elég furán működik az értesítés.
Nem érzem azt, hogy ez az én rendszerem és telefonom lenne. Nem úgy, mint egy Meizu / Flyme OS esetén.
Persze a tesztet majd elolvasom róla.
Erről beszéltem, itt írnak az értesítések elmaradásáról: link
-
Graphics
Jómunkásember
Ezért írtam oda hogy "hitelesen".
1.Olyanra gondoltam aki legalább értelmezi a mondat végén a kérdőjelet. Ez ugyanis nem kijelentés hanem kérdést jelent.
2 Akkor idézek a topicból:
2584:GPS-t teszteld már le légyszi, nekem nem működik...
2592
aze nem talál jelet. megjártam Bp- Örkény, és vissza, semmi.
2596:2G-n használom a hanghiba miatt, így egyszer sem jött elő, eddig úgy néz ki a 3G - HD hang miatt van a jelenség, nem rom/telefon függő. Nyilván az egyre több telefonálás majd megmondja, így van e.
2602
ár napja látom,hogy a bal felső sarokban sárgásbarna folt van világos háttérnél.
3-4mm de idegesít.
Volt már ilyen valakinek?
2603: Igen, nekem. 1 hete jelentkezett nálam is. Sajnos elég sok Mi4 ilyen, mint utóbb kiderült..
Nekem az akkumulátor töltöttségét jelző % alatt van, szintén 3-4 mm, de nem mindig látszik!
Vagyulának is ilyen a Mi4-e, már beszéltem vele a garancia miatt (Tőle van a telefonom).
2638:Sziasztok!! Létezik az hogy a közelség érzékelö és a gps a ratyi rom miatt nem megy? 5.11.5 a vezio
2640:Amúgy a GPS 2-3 hónapja kalap sz@r. Közelségérzékelőt nem tudom mert nekem előre néző szemeim vannak mint a vadászoknak és nem oldalra mint a zsákmánynak.De tréfát félretéve volt olyan mostanában, hogy hívás közben sikerült füllel megszakítani a hívást.
2650:Sok Rom? Hol? A Miui, meg a Miui használható, meg van a magyar Miui.
N4-re volt pár, itt nincs reális alternatíva. Mi4 LTE-re biztosan nincs.Hirdetés:
Xiaomi Mi4 16Gb ,3 Gb RAM, fekete , külsőre hibátlan , teljes dobozával , usb , töltő, szilikon tokkal eladó.
Jelenleg a MIUI V7 5.11.5 van rajta !
A GPS nem megy , nem tudom hogy a Rom miatt vagy hardveres probléma ,a közelségérzékelő se teljesen okés !
Ezért ennyi az ára !!!!
Ár: 49,990 Ft
Ennyit erről. Én ezekről szerettem volna választ kapni,ezért kérdeztem de ha ez nem megy akkor kioktatást nem kérek.
Duliee: Igen,erről olvastam,ezért néztem utána,és ezért kérdeztem.De mindegy már elment a kedvem,itt csak dícsérni szabad,a negatív kritikát aki említi azt meg le kell hordani.
Tudod ez olyan, ha vmibe hiba van azt egybol kiszurjuk, de aki meg elegedett nem igazan jon a tpicba melldongetve, hogy kibaszjo minden...
Plusz a Mi4 sem ide tartozik, mert masik keszulek.
Ott hozd fel, ott hitelesebb, ket kulon termek
-
mjani1172
addikt
Ezért írtam oda hogy "hitelesen".
1.Olyanra gondoltam aki legalább értelmezi a mondat végén a kérdőjelet. Ez ugyanis nem kijelentés hanem kérdést jelent.
2 Akkor idézek a topicból:
2584:GPS-t teszteld már le légyszi, nekem nem működik...
2592
aze nem talál jelet. megjártam Bp- Örkény, és vissza, semmi.
2596:2G-n használom a hanghiba miatt, így egyszer sem jött elő, eddig úgy néz ki a 3G - HD hang miatt van a jelenség, nem rom/telefon függő. Nyilván az egyre több telefonálás majd megmondja, így van e.
2602
ár napja látom,hogy a bal felső sarokban sárgásbarna folt van világos háttérnél.
3-4mm de idegesít.
Volt már ilyen valakinek?
2603: Igen, nekem. 1 hete jelentkezett nálam is. Sajnos elég sok Mi4 ilyen, mint utóbb kiderült..
Nekem az akkumulátor töltöttségét jelző % alatt van, szintén 3-4 mm, de nem mindig látszik!
Vagyulának is ilyen a Mi4-e, már beszéltem vele a garancia miatt (Tőle van a telefonom).
2638:Sziasztok!! Létezik az hogy a közelség érzékelö és a gps a ratyi rom miatt nem megy? 5.11.5 a vezio
2640:Amúgy a GPS 2-3 hónapja kalap sz@r. Közelségérzékelőt nem tudom mert nekem előre néző szemeim vannak mint a vadászoknak és nem oldalra mint a zsákmánynak.De tréfát félretéve volt olyan mostanában, hogy hívás közben sikerült füllel megszakítani a hívást.
2650:Sok Rom? Hol? A Miui, meg a Miui használható, meg van a magyar Miui.
N4-re volt pár, itt nincs reális alternatíva. Mi4 LTE-re biztosan nincs.Hirdetés:
Xiaomi Mi4 16Gb ,3 Gb RAM, fekete , külsőre hibátlan , teljes dobozával , usb , töltő, szilikon tokkal eladó.
Jelenleg a MIUI V7 5.11.5 van rajta !
A GPS nem megy , nem tudom hogy a Rom miatt vagy hardveres probléma ,a közelségérzékelő se teljesen okés !
Ezért ennyi az ára !!!!
Ár: 49,990 Ft
Ennyit erről. Én ezekről szerettem volna választ kapni,ezért kérdeztem de ha ez nem megy akkor kioktatást nem kérek.
Duliee: Igen,erről olvastam,ezért néztem utána,és ezért kérdeztem.De mindegy már elment a kedvem,itt csak dícsérni szabad,a negatív kritikát aki említi azt meg le kell hordani.
-
Graphics
Jómunkásember
Amikor megjelent a Xiaomi MI4 a sajtó jól fogadta,leírták hogy milyen minőségi, és ennyi frissítés várható,érdekes módon nem emeletek kifogást hogy csak 16gb és nem is bővíthető.
Most hogy ez megjelent belenéztem a fórumba, és annyit látok hogy az nem pörög de akik írnak megjegyzik szó sincs semmi új romról,támogatás semmi,a GPS nem működik,a közelség érzékelő nem működik, a 3 hónapos telefont 50 ezer alatt meg lehet venni,és újonnan is olcsóbb mint ez.
Valahogy én azt gondoltam erről a xiaomi hype-ról hogy van alapja, de ezek szerint semmi, a tulajok is szabadulnak tőle.Tudna erről írni valaki hitelesen?
Egy telefont kiszurtal amit 50-ert adnak ezekkel a hibakkal. Ugye?

-
Fejvadi
nagyúr
-
petrson
senior tag
-
petipetya
nagyúr
Telón / fülessel? Legközelebb megnézem, hogy mit tapasztalok (feltéve ha nem dolgozom). Nálam laptop / linux / fejhallgatóval szokott menni, ahol nem tapasztaltam problémát.
Engem a fókusz folyamatos hibája idegesít annak tudatában, hogy más oldalak videóiban nem tapasztalok ilyet. Ha egy Nexus 4-el lenne felvéve az adás, még az is jobban fókuszálna. Élő adást nem tudom, hogy milyen technikával lehet kivitelezni, úgyhogy azt nem is bírálom.
-
mjani1172
addikt
-
petrson
senior tag
Amikor megjelent a Xiaomi MI4 a sajtó jól fogadta,leírták hogy milyen minőségi, és ennyi frissítés várható,érdekes módon nem emeletek kifogást hogy csak 16gb és nem is bővíthető.
Most hogy ez megjelent belenéztem a fórumba, és annyit látok hogy az nem pörög de akik írnak megjegyzik szó sincs semmi új romról,támogatás semmi,a GPS nem működik,a közelség érzékelő nem működik, a 3 hónapos telefont 50 ezer alatt meg lehet venni,és újonnan is olcsóbb mint ez.
Valahogy én azt gondoltam erről a xiaomi hype-ról hogy van alapja, de ezek szerint semmi, a tulajok is szabadulnak tőle.Tudna erről írni valaki hitelesen?
Elég felületesen nézted át akkor a topikot... Jó nagy baromságokat írsz
-
mjani1172
addikt
Amikor megjelent a Xiaomi MI4 a sajtó jól fogadta,leírták hogy milyen minőségi, és ennyi frissítés várható,érdekes módon nem emeletek kifogást hogy csak 16gb és nem is bővíthető.
Most hogy ez megjelent belenéztem a fórumba, és annyit látok hogy az nem pörög de akik írnak megjegyzik szó sincs semmi új romról,támogatás semmi,a GPS nem működik,a közelség érzékelő nem működik, a 3 hónapos telefont 50 ezer alatt meg lehet venni,és újonnan is olcsóbb mint ez.
Valahogy én azt gondoltam erről a xiaomi hype-ról hogy van alapja, de ezek szerint semmi, a tulajok is szabadulnak tőle.Tudna erről írni valaki hitelesen?
-
wlandroid
tag
nem tudnak rövid lényegretörő adást készíteni mert , mindegyik dadog , őzik, félórát gondolkozik egy mondaton , meg egy alap fogalmat amit tőmondatba is el lehetne mondani 3 mondatra húzzák , hogy valahogy kifejezzék magukat.. jobblenne ha maradnának a szöveges teszteknél.. talán egyedül Bog tud élőbe folyamatosan értelmesen beszélni.
+1
Engem még a mikrofonjuk idegesítő sípolása zavar nagyon, fülessel kész szenvedés végighallgatni az adást.
-
Douwd
tag
-
ORCA58
addikt
Már hogyne lenne. Az MTK alapból tudja, de több qualcomm processzoros is.
Pl. a Huawei G6-L11. Ébresztés előtt egy perccel bakapcsol majd ébreszt. A pin kódot persze nem adja be.
Más.
Nem értem a telefon gyártókat. Azt hiszik, a telefon olyan mint az autó. Ha gyorsak, azaz sportkocsik akkor nem kell bele hely sem utasnak sem csomagnak. Ennek fényébe drágább is.
A telefonnál is ezt tapasztalni egyre több gyártónál. Minél gyorsabb, annál valószínűbb, hogy kevés a tárhely és nem bővíthető. Persze aggodalomra semmi ok, azért van ami nagyobb , ez pedig a ÁRA!![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
jam123
csendes tag
-
Graphics
Jómunkásember
-
motoflug
őstag
-
Graphics
Jómunkásember
Megvárom, amíg a WayteQ-nél lesz, ők azért "hivatalosabbak" meg legalább a szervizelést is maguk intézik.
-
boben1998
tag
Én a xiaomishop.hu-tól (tudom, nem éppen hivatalos, de legalább közelít) kaptam egy biztató választ, miszerint "november közepétől" fogják itthon forgalmazni. Az árról nem nyilatkoztak.
-
bozarjoska
őstag
-
Graphics
Jómunkásember
Ez ha jól tudom MIUI.hu specifikus

Van előttem egy Redmi Note 2-es, de az a baj nem lesz időm kihámozni most :/
-
Orf3usz
tag
Ez A MIUI HU saját widgete. Esetleg megkérhetsz kollégákat a Redmi Note 2 topikban, hogy hámozzák ki a romból.
-
sajo13
senior tag
Meg tudjátok mondani, hogy milyen óra+időjárás widget (a Lánchídra gondolok) van a képernyőn? Sehol sem találom. (van 5 db óra és 2 db időjárás widget a MIUI-ban, de egyik sem ez)
-
Tippmiksz
csendes tag
Én 70 ezerért vettem a 2GB/16GB verziót szállítással együtt, annyira szerintem ez sem volt rossz vétel.
Mivel csak kínai rom van (erre épül az összes többi), ezért még nem igazi a dolog, majd ha jön a global rom, már életképesebb lesz a helyzet. Ráadásul 1GB körül zabál a MIUI 7.
A kamera nagyon jó képeket készít nappal, de beltéri, árnyékos, esti képeknél automatán gyakran mosott lesz a kép, mert a szoftver magas ISO-val dolgozik. Manuális módban lehet javítani ezen. Villanója megfelelő.
Szia, megkérdezhetném hogy honnan vetted?
-
bzsolt99
tag
-
dhstyle
tag
olvasd már el könyörgöm , hogy kinek a hozzászólására ment a válasz tőlem... úgy talán felfogod , hogy ez nem offense csak egyszerűen tények.
-
Graphics
Jómunkásember
Az összes MTK-s cucc tudja, már régesrégtől, és a Qualcomm is már előszeretettel használja / ehhez persze nemárt egy szoftver is

Másik: Xperia billentyűzet nem gyári, ez a MIUI.hu által kerül bele minden magyar MIUI Romban. szóval ez nem véletlen.
-
enginev3.0
félisten
Híres lett a telefonom

-
Fejvadi
nagyúr
Köszi az adást.
-
petipetya
nagyúr
Köszi az adást.

Az augusztusi indiai bemutatón (tyutyubon néztem élőben) még tetszett a készülék, de azóta semmit sem tett annak érdekében, hogy lenyűgözzön. A rendszer számomra szénné van bonyolítva, illetve ebben a hands on videóban elég furán működik az értesítés.
Nem érzem azt, hogy ez az én rendszerem és telefonom lenne. Nem úgy, mint egy Meizu / Flyme OS esetén.
Persze a tesztet majd elolvasom róla.
-
ghiottone
nagyúr
2 kopp a kijelzőn - az oldalsó panelen 2 kopp a visszaugrás alkalmazásban

-
csakzolcs
tag
Ha már témáztok, akkor mutassatok is témákat az eszközön,ne csak azt hogy van rá lehetőség. váltsatok is témákat.
-
Douwd
tag
-
Fejvadi
nagyúr
Semmi köze a Xiaomi és a Miui-nak se ehez az Xperia billentyűhöz. Ez a MIUIHU saját integrált választása.
-
ghiottone
nagyúr
-
igori
tag
nem tudnak rövid lényegretörő adást készíteni mert , mindegyik dadog , őzik, félórát gondolkozik egy mondaton , meg egy alap fogalmat amit tőmondatba is el lehetne mondani 3 mondatra húzzák , hogy valahogy kifejezzék magukat.. jobblenne ha maradnának a szöveges teszteknél.. talán egyedül Bog tud élőbe folyamatosan értelmesen beszélni.
+1
Szakértők kérem szépen....
Kedvenc részem amikor a fej cam megy
hang és kép OK. -
Crydan
senior tag
Gyorstöltő jár mellé?
-
Douwd
tag
M4i-nek is van hivatalos nemzetközi forgalmazása és global rom is van hozzá!
-
#03372544
törölt tag
-
ONEFREE
aktív tag
-
ghiottone
nagyúr
Hivatalos elérhetősége nem is biztos lesz nálunk egy kínai belpiacos modellnek - a c= china only lenne, az i=india only ha minden igaz a típusjelöleseknél (nem tudom hol olvastam, ha nem biztos, akkor bocs).
-
janeszgol
félisten
nem tudnak rövid lényegretörő adást készíteni mert , mindegyik dadog , őzik, félórát gondolkozik egy mondaton , meg egy alap fogalmat amit tőmondatba is el lehetne mondani 3 mondatra húzzák , hogy valahogy kifejezzék magukat.. jobblenne ha maradnának a szöveges teszteknél.. talán egyedül Bog tud élőbe folyamatosan értelmesen beszélni.
És ez kit érdekel? Ha komoly, profi adás kell, akkor várjál 1-2 hónapot és lesznek a jutúbon. Én (mi, többiek?) meg élvezzük a friss telefonok bemutatóját.
-
Crydan
senior tag
Nem lehet folyamatosra állítani az érintőgombok világítását?
-
ghiottone
nagyúr
-
petipetya
nagyúr
-
ghiottone
nagyúr
A tap to wake ugye benne van - a Note ezt szoftveresen nem rakták bele, ha jól emlékszem.
-
petipetya
nagyúr
Xiaomi power.
-
ghiottone
nagyúr
Kép és hang megy, okés.
-
petipetya
nagyúr
Kép és hang OK.
-
Crydan
senior tag
Kép és Hang OK!

-
Fejvadi
nagyúr
Kép, hang RENDBEN !!
-
doki13
aktív tag
-
kislaszlo83
tag
nem tudnak rövid lényegretörő adást készíteni mert , mindegyik dadog , őzik, félórát gondolkozik egy mondaton , meg egy alap fogalmat amit tőmondatba is el lehetne mondani 3 mondatra húzzák , hogy valahogy kifejezzék magukat.. jobblenne ha maradnának a szöveges teszteknél.. talán egyedül Bog tud élőbe folyamatosan értelmesen beszélni.
sajnálom a körülötted élőket...

-
ghiottone
nagyúr
- A Sony-t hagyjuk, beleolvasva a topicban van pár gond szoftveresen - Wajk romja kell rá, hogy kb. jó legyen. Az üveg hátlap elég kényes - arra rögtön lehet venni egy tokot, üveglapot, bármit ami védi. A kamera pedig nem annyira jó, mint kellene, hogy legyen.
- Az Alpha jó készülék, egyik ismerősömnek van és tettszik is, de az ujjlenyomatos feloldást például hanyagolja rajta, mert nem igazán pontos az érzékelő. Az aksija pedig lehetne nagyobb. - itt nem tudom a Samsung egyáltalán kiadja-e rá a 6.0-t, amikor még 5.1.1 sincs.Amúgy amiért mindkettő kiesik számomra:
1. nem dual simesek,
2. Motorola párti vagyok
3. Ha nem Moto, akkor jöhet a Xiaomi.Hétfőn elgondolkodtam, hogy kellene egy Xiaomi Redmi Note 2 - gyorsan fel is dobtam a Playt a Hardverapróra - aztán megtaláltam a Mi4c-t - Hmm nem rossz, de ez 24 óráig tartott (közben megjött a 6.0 teszt értesítőm is a Playre) és szedtem le a hirdetést mert aksiban a büdös életbe nem tudná hozni a Play szintjét, kamerában sem + nincs 800 Mhz és NFC. Teljesítményben többet tud a Mi4c, mint a Play, de én nem használom játékra, szóval ez "nálam nem játszik". + a Motonál épp ma néztem, hogy 980 órája nem volt újraindítva - atomstabil a rendszer.
Amúgy a Xiaominál rögtön azzal kezdeném, hogy felraknék egy normál miuihu-s romot, nehogy valamelyik kínai webáruház reklámokkal és európai ember számára használhatatlan kínai appokkal teleszemetelt firmware-je fusson már rajta.
-
Fejvadi
nagyúr
Várom az adást.
-
dhstyle
tag
nem tudnak rövid lényegretörő adást készíteni mert , mindegyik dadog , őzik, félórát gondolkozik egy mondaton , meg egy alap fogalmat amit tőmondatba is el lehetne mondani 3 mondatra húzzák , hogy valahogy kifejezzék magukat.. jobblenne ha maradnának a szöveges teszteknél.. talán egyedül Bog tud élőbe folyamatosan értelmesen beszélni.
-
gghrtz
őstag
Nekem már lassan két hete van meg ez a telefon, és IMÁDOM! Egyedül a 800 MHz-es 4G hiánya fáj kicsit, de semmi sem tökéletes. 86e Ft volt a telefon. (3/32)
-
HeidBalu
csendes tag
Hasonló áron és garanciával mint a OnePlus X (80-85000 és 2 év garancia) lehet kapni valahol a 3/32-es verziót?
-
Douwd
tag
Ár érték aránya szerintem jó, én 90k-ért vettem hardverapron újat, mobilemantól, garival.
Gyakorlatban is nagyon gyors, nincs vele semmi gond, ez majd az adásban is látszik, és a miui szerintem sokkal jobb mint egy cm, összetettebb, és vannak benne jó dolgok.
Felhasználói téren, szerintem teljesen összehasonlítható egy 6s-sel.3GB ramos verziót érdemes csak venni belőle, plusz 5-10 ezerért
Kínaiból én csak Xiaomit vennék, vagy is azt is vettem, zoppo és társai nem jöhetnek szóba.
(#10) jam123@ Olvasó mód, ha az éjszakai világításra gondolsz, akkor úgy emlékszem van
Én 70 ezerért vettem a 2GB/16GB verziót szállítással együtt, annyira szerintem ez sem volt rossz vétel.
Mivel csak kínai rom van (erre épül az összes többi), ezért még nem igazi a dolog, majd ha jön a global rom, már életképesebb lesz a helyzet. Ráadásul 1GB körül zabál a MIUI 7.
A kamera nagyon jó képeket készít nappal, de beltéri, árnyékos, esti képeknél automatán gyakran mosott lesz a kép, mert a szoftver magas ISO-val dolgozik. Manuális módban lehet javítani ezen. Villanója megfelelő.
-
#03372544
törölt tag
-
fornettisuti
veterán
nalam addig nem jatszik sem xiaomi, sem meizu, amig nem tudjak az lte800-at, es ez meg jo ideig nem valtozik
-
2o1i
senior tag
Erre én is nagyon kíváncsi vagyok!

Nagyon szemezek ezzel a készülékkel. -
konczy3
senior tag
Erős magyar valutàba mennyiért lehet ehhez hozzájutni mert decemberben vagy ezt rendelek vagy OPX
-
gerii
addikt
Na ez jó kis adás lesz

-
Trooper82
senior tag
Használható lesz a későbbiekben mobil fizetésre? Magyarul van benne NFC?
800 MHz-es LTE-t tudja?
-
dejvid8
őstag
Kár hogy nem V10 lesz, na de megnézem attól , jó telefonnak tűnik.
-
#16514048
törölt tag
Kérdések: Igazából az, mint máskor.
Van benne NFC? Ha van, mire használható? Milyen az ár/érték aránya? Papíron kiváló specifikációkkal rendelkezik. Milyen a gyakorlatban? Milyen a teljesítménye pl. Egy iPhone 6S-sel vagy egy OnePlus 2-val ōsszehasonlítva? Ez egy jó dolog, hogy egyre tōbb gyártó kōveti azt a „trendet", hogy pl. itt vagy a(z) OnePlus 2-nál/-nél a 16 GB-os modellben 2 GB RAM van (mindkét példánál) 32/64 GB-os modellben 3GB RAM van? Megéri kockáztatni, hogy kínai telefont veszūnk pl. egy Dél-Koreai helyett?"Megéri kockáztatni, hogy kínai telefont veszūnk pl. egy Dél-Koreai helyett?"
Meg, ha nem valami noname gyártótól veszel, akkor nem is nevezném kockáztatásnak. Sok esetben nem csak hardveresen erősebbek, de -a fórumokat olvasva- stabilabb a rendszerük, valamint minőségibbek mind anyaghasználat, mind összeszerelés terén mint az azonos árú Sony, LG, Samsung, stb telefonok.
Huawei (Honor), Xiaomi, OnePlus, Meizu, Lenovo, szerintem ezektől abszolút nem kell tartani.Nálam az Mi 4c (sok más kínai telefonnal egyetemben) csak a band 20 LTE hiánya miatt esik ki. Ha tudná, akkor nem sokat gondolkoznék a vásárláson, mert egyébként abszolút best buy szerintem.
-
VaDy
tag
Basszus, v10-re mar be voltam izgulva! Agrrr
-
#03372544
törölt tag
Kb. amint vége az adásnak már vissza is tudod nézni a YouTube-on.
Gondolom úgy már megy, mivel akkor már nem élő közvetítés. -
motoflug
őstag
-
Graphics
Jómunkásember
-
mizoli
addikt
Mint Xiaomi hívő én is szeretném látni, de ugye: "Az élő közvetítés szerzői jogi problémák miatt nem érhető el az országodban"

(A gema rosszabb, mint a magyar artisjus) -
ghiottone
nagyúr
Megnézem. Oneplus X és Xiaomi Mi4c között választanék ha 5 colos telefon kellene, de valószinűbb lenne a Xiaomi az újabb, takarékosabb rendszerchip + nagyobb aksi miatt is.
-
enginev3.0
félisten
Kérdések: Igazából az, mint máskor.
Van benne NFC? Ha van, mire használható? Milyen az ár/érték aránya? Papíron kiváló specifikációkkal rendelkezik. Milyen a gyakorlatban? Milyen a teljesítménye pl. Egy iPhone 6S-sel vagy egy OnePlus 2-val ōsszehasonlítva? Ez egy jó dolog, hogy egyre tōbb gyártó kōveti azt a „trendet", hogy pl. itt vagy a(z) OnePlus 2-nál/-nél a 16 GB-os modellben 2 GB RAM van (mindkét példánál) 32/64 GB-os modellben 3GB RAM van? Megéri kockáztatni, hogy kínai telefont veszūnk pl. egy Dél-Koreai helyett?Ár érték aránya szerintem jó, én 90k-ért vettem hardverapron újat, mobilemantól, garival.
Gyakorlatban is nagyon gyors, nincs vele semmi gond, ez majd az adásban is látszik, és a miui szerintem sokkal jobb mint egy cm, összetettebb, és vannak benne jó dolgok.
Felhasználói téren, szerintem teljesen összehasonlítható egy 6s-sel.3GB ramos verziót érdemes csak venni belőle, plusz 5-10 ezerért
Kínaiból én csak Xiaomit vennék, vagy is azt is vettem, zoppo és társai nem jöhetnek szóba.
(#10) jam123@ Olvasó mód, ha az éjszakai világításra gondolsz, akkor úgy emlékszem van
-
jam123
csendes tag
Kikapcsolt állapotban tud èbreszteni? Valamint olvasó mód van benne? Előre is köszi.
/ ezek a gyengéim, na meg a kamera....
../ -
kriver
tag
Rövid, lényegre törő adást szeretnék kérni!
Valami adásterv kellene, amit rizsa nélkül, 20 percben meg lehet valósítani.
Előre is köszönöm!
-
elmo
aktív tag
Ehh, én épp ma rendeltem meg, de azért természetesen kíváncsi vagyok a ti tesztetekre (is). Remélem tetszeni fog.
-
pusszycat
nagyúr
2 kijelzõs Lg volt igérve.

-
Cannabis7
senior tag
Ez engem is erdekel
-
aladab
tag
Nem a V10-nek kellene ma lennie?
-
kengyel
nagyúr
Ez jó adásnak ígérkezik, megnézzük.
-
motoflug
őstag
-
WiniCsirke
csendes tag
Kérdések: Igazából az, mint máskor.
Van benne NFC? Ha van, mire használható? Milyen az ár/érték aránya? Papíron kiváló specifikációkkal rendelkezik. Milyen a gyakorlatban? Milyen a teljesítménye pl. Egy iPhone 6S-sel vagy egy OnePlus 2-val ōsszehasonlítva? Ez egy jó dolog, hogy egyre tōbb gyártó kōveti azt a „trendet", hogy pl. itt vagy a(z) OnePlus 2-nál/-nél a 16 GB-os modellben 2 GB RAM van (mindkét példánál) 32/64 GB-os modellben 3GB RAM van? Megéri kockáztatni, hogy kínai telefont veszūnk pl. egy Dél-Koreai helyett?
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black független
- Samsung Galaxy S23 Ultra 512/12GB független
- BESZÁMÍTÁS! Lenovo Legion Duel 2 512GB mobiltelefon garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Samsung Galaxy S24 Ultra 256GB mobiltelefon garanciával hibátlan működéssel
- IPhone 15 Pro 128GB natúr titán színben, 88%-os aksi, + Quadlock tok + kijelzővédő
- GIGA AKCIÓ! Dell Pro Plus 14 Core Ultra 5 238V 32GB 512GB FHD+ TouchScreen ProPlus gar: 2028.10.07
- AKCIÓ! Intel Core i9 13900K 24 mag 32 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- Bomba ár! Lenovo IdeaPad 5 - R5 5625U I 8GB I 512SSD I 14" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- 3M füldugó 50 pár (100db) eladó
- Apple iPhone 13 Mini 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
aze nem talál jelet. megjártam Bp- Örkény, és vissza, semmi.
ár napja látom,hogy a bal felső sarokban sárgásbarna folt van világos háttérnél.




![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)







