Hirdetés

2018. szeptember 26., szerda

Gyorskeresés

(#1) Scrydhan

Scrydhan
(senior tag)

Végre,gondolom sokan várták az adást.
Mennyibe is fog kerülni?

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#2) Pantal

Pantal
(senior tag)

Egyelőre csak az a baj a telefonnal, hogy a voda kártyákat (nem mindet) ledobálja hálózatról, június első felére várható a hibajavítás.

(#3) jano720

jano720
(újonc)

85k az ára!
Én pénteken szereztem be egy ilyen keszuleket és nagyon még vagyok vele elégedve.
Viszont lenne pár kérdésem.
1; a nevjegyzekhez hogy tudom a facebook-os kontaktokat hozzarendelni?
2; a dupla kattintásos kijelző ébresztés ez a készülék nem tudja?

(#4) Matada2.3

Matada2.3
(PH! kedvence)

Várjuk szeretettel ;)

Finn the human

(#5) Richie86

Richie86
(senior tag)

Várjuk! :)

(#6) Legendd válasza Pantal (#2) üzenetére

Legendd
(senior tag)

Igen, ebbe sajnos én is belecsúsztam. Az NFC-seket nem szereti elvileg, de nagyon dolgoznak rajta (mármint a Huawei-nél), mert nekik is kellemetlen.

Alea iacta est!

(#7) Takumaru6969

Takumaru6969
(lelkes újonc)

Kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz! :B

(#8) Takumaru6969

Takumaru6969
(lelkes újonc)

Nokia Lumia 625 telefon elbírja a Xiaomi Hibryd Dual Driver fülhallgatót (vagy Piston 3??)? vagy másfajtát vegyek hozzá?

(#9) dikan válasza Pantal (#2) üzenetére

dikan
(kvázi-tag)

Az ujjlenyomatos Huaweiekből mind kiszedték a dupla koppos felébresztést. Már a normál P9-ben sincs.

(#10) Duliee válasza Takumaru6969 (#8) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Sejted ugye, hogy nem ide való a kérdésed....

Minden ami... Seasonic SS350-ET tápegység eladó - 1 év garancia. - Thunderobot K70 mecha billentyűzet eladó - ÚJ!

(#11) Takumaru6969 válasza Legendd (#6) üzenetére

Takumaru6969
(lelkes újonc)

Legendd te tartod a mai adást??? :B

(#12) Takumaru6969 válasza Duliee (#10) üzenetére

Takumaru6969
(lelkes újonc)

Máshol nemválaszolnak halott topik :D

(#13) Xaels

Xaels
(PH! félisten)

Páromnak beújítottam egyet. A kamera nem győzte meg, azt mondta a Galaxy Tab S8.4-e jobb, de majd én is ránézek ha lesz hozzá kedvem.

Amennyit fogdostam, egész kellemesnek hatott bár a fehér szín nekem nem jött be illetve az EMUI sem igazán nyerte el a tetszésem.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X ///

(#14) gutriqper válasza Takumaru6969 (#8) üzenetére

gutriqper
(tag)

Igen

(#15) gutriqper válasza Xaels (#13) üzenetére

gutriqper
(tag)

Csalóka. Szerintem a tab 8.4 kijelzője szebb, azért tűnnek jobbnak a képek.

(#16) csabika0060

csabika0060
(újonc)

Ez vagy a Voda smart prime 7 ????

(Az utóbbiról mikor várható teszt ?)

(#17) Xaels válasza gutriqper (#15) üzenetére

Xaels
(PH! félisten)

Nem tudom, én csak FB-on feltöltve találkoztam a képekkel és láttam már tőle jobbakat. A P9L kijelzője elég éles de alap állásban elég pasztel pláne egy AMOLED mellett. Mondom majd ha lesz időm meg kedvem akkor összedobok valami gyors kamera összehasonlítást.

PSN ID: Lord_Machine_X ///

(#18) janeszgol válasza csabika0060 (#16) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Ez egy lehetetlen kérdés. A Prime 7 30-35k feltöltősen, ez meg lesz kb 80 ezer is. Mások az igények. A Prime 6 topicban linkeltem egy videót a Prime 7-ről meg vannak angol nyelvű tesztek is már.

Gondolom azért ezt a kettőt emelted ki, mert a Marshmallow rendszer lenne a fontos neked. Jól gondolom? Ha nem, akkor a kettő között még mibdig sok alternatíva van a Vodánál is.

[ Szerkesztve ]

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#19) kbyte1024 válasza Takumaru6969 (#12) üzenetére

kbyte1024
(PH! addikt)

Elbirja.

(#20) csabika0060

csabika0060
(újonc)

Ez vagy a Voda smart prime 7 ????

(Az utóbbiról mikor várható teszt ?)

(#21) kbyte1024

kbyte1024
(PH! addikt)

Kár hogy gagyi a kamera....

(#22) csabika0060

csabika0060
(újonc)

Igazából az Android 6.0 lenne a főszempont, meg ugye az sem lenne rossz ha frissítés is érkezne rá.

(#23) Dzsekkk válasza csabika0060 (#16) üzenetére

Dzsekkk
(újonc)

Konkrétan ez ugyanaz mint a Prime 6 csak rosszabb benne a proci. Ilyet ma már inkább ne. De egy P9L-lel sem érdemes összehasonlítani, mert harmadannyiba kerül

(#24) laci_csk

laci_csk
(senior tag)

Ha nem lenne ilyen dra'ga...

Smart Platinum 7

(#25) kbyte1024

kbyte1024
(PH! addikt)

Az a baj hgy millio ilyen telo van...16/2 lehetne 3guga ram vagy valami. Majd kiderul mit bir multitaskingba.

(#26) .Szaki.

.Szaki.
(őstag)

Várós az adás, eszméletlen mit fejlődött a Huawei/Honor, pár éve én se gondoltam voona, hogy egyszer ezt fogok veni, de a 4Xnagyon bevált, így gyanús, hogy egy-két éven belül egy 5, vagy 6X lesz az utód. Tényleg 5X-ről lesz valami teszt? Akár írásos, vagy TV-s?

Du sagst, du kannst nicht, dann willst du nicht - ganz einfach, Talent ist nur Übung und Übung macht den Meister!

(#27) Balint1408

Balint1408
(fanatikus tag)

Várom az adást.

A térerő veled van!

(#28) jano720

jano720
(újonc)

Sziasztok! az is érdekelne még hogy hol lehet azt beállítani azt hogy a fényképezett képek egyből menjenek fel OneDrive-ra?

(#29) gerii

gerii
(PH! addikt)

Kíváncsi vagyok milyen lett, spec alapján a ramot szúrták el rendesen, + ugye milyen típushibák fognak előjönni , mint a P8L-nál.

(#30) ρσгτσ válasza kbyte1024 (#25) üzenetére

ρσгτσ
(PH! nagyúr)

Van, csak Magyarország nem pálya sajnos itt sem. Pl. német szolgáltatói vonalon is a 3 gigás fut.

[ Szerkesztve ]

Motorola 5200 - porterocka

(#31) -Gerzson-

-Gerzson-
(fanatikus tag)

Mikor érkezik feketében? A Média Markt-ban két hete megrendeltem de semmi infót nem adnak.

(#32) Fejvadi

Fejvadi
(PH! nagyúr)

Várom a mai adást.

(#33) Crafter32

Crafter32
(őstag)

Egy kis politikai: Mindenki tüntet Kína ellen, meg Tibet stb, de mégis Kínai cuccokkal halmozzuk el magunkat, mert olcsó. Olyan, mintha egy ízig- vérig Greenpeace aktívista X6 M-el járna. És tudom minden ott készül még mielőtt vki hozzámvágná viszont ha már a brand is onnan jön mi a helyes döntés?

Nagyszerű telefon lehet nagyon jó áron, de bennem fura érzést kelt.

[ Szerkesztve ]

(#34) hallerlaller

hallerlaller
(PH! addikt)

wow, ez tényleg fémkeretet kapott, ellentétben az előddel, jól néz ki.

"virus telefonban incsen.azt számítogépre tervezik nem kell félned érted." - by SuperVerda87

(#35) arkone válasza ρσгτσ (#30) üzenetére

arkone
(fanatikus tag)

Nem is értem ha németeknél 3GB rammal kapható, akkor ide minek hoznak 2GB memóriásat. Á ezek csak 9 millióan vannak, jó ide 2GB is? Vagy mi alapján döntik ezt el?

(#36) ρσгτσ válasza -Gerzson- (#31) üzenetére

ρσгτσ
(PH! nagyúr)

Állítólag hónap elején.

arkone:
Sajnos más cég is ezt csinálja. Samsung -tól vagy az LG -től is láthattunk már ilyet, de még lehetne sorolni.

[ Szerkesztve ]

(#37) janeszgol válasza Crafter32 (#33) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Bennem nem kelt furcsa érzést. Amúgy majd pakolják vissza a gyárakat a telepehyekre, ha robotizálnak mindent.

#38: a Huawei-nek megy a szekér. Ha nem akkora hülye, mint a Sony, Microsoft, Lenovo, HTC, akkor komolyan veszi a vevőket. Bár az MS lehet kakukktojás.

[ Szerkesztve ]

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#38) sorak válasza Pantal (#2) üzenetére

sorak
(újonc)

A MM-ben múlt csütörtökön tájékoztattak minket is a Vodafone kártyás problémáról (elég sok vodás vitte vissza a telót), de amikor rákérdeztem, hogy kb. mikor várható a javítás a problémára, a MM-nál dolgozó srác nagyon készséges volt, és megeresztett egy telefont ezügyben, és kiderült, hogy épp az előző nap jött ki a javítás.

(#39) Pantal válasza sorak (#38) üzenetére

Pantal
(senior tag)

A helyzet az, hogy pont MM-ban dolgozok, konkrét emailes tájékoztatót láttam Huawei-es kolléga kezéből, amiben azt írták, június elején érkezik a hiba javítás.

(#40) Roxbury válasza Pantal (#39) üzenetére

Roxbury
(őstag)

És a fekete színű mikor érkezik? Ma rendeltem meg Nálatok, de még nincs raktáron.

[ Szerkesztve ]

(#41) sorak válasza Pantal (#39) üzenetére

sorak
(újonc)

Akkor légyszi ha tudsz kérdezz már rá, hogy a miskolci MM-ben miért ezt a tájékoztatást adták ;)

(#42) szkuvi válasza kbyte1024 (#25) üzenetére

szkuvi
(kvázi-tag)

Szia, én pont ma nyomkodtam meg a budaörsi MediaMarkt-ban egy ilyen telefont, az 3/16 Gb variáns volt.
Gondolkodok egy ilyen telefon vásárlásán, nem tudom hogy a Telekomos vajon 2 vagy 3 Gb RAM-mal rendelkezik.

(#43) szami777

szami777
(PH! addikt)

Nagyon várós :))

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#44) ρσгτσ válasza szkuvi (#42) üzenetére

ρσгτσ
(PH! nagyúr)

Mindezt úgy, hogy az MM csak 2 gigást árul. P9 -ből is van nekik kitéve single SIM, de csak dualt árulnak.

[ Szerkesztve ]

(#45) Roxbury

Roxbury
(őstag)

Legendd mikor erkezik a fekete? Koszi. 😊

(#46) Takumaru6969

Takumaru6969
(lelkes újonc)

Kép, hang, OK! :D

[ Szerkesztve ]

(#47) szkuvi válasza ρσгτσ (#44) üzenetére

szkuvi
(kvázi-tag)

így már más... az még nem is akkora baj (nekem nem lenne), ha single sim helyett dual-sim-est árulnak. A mai Auchan-os újságban is láttam a készüléket, ott is 3/16 GB van feltüntetve. kíváncsi vagyok hogy az milyen...

[ Szerkesztve ]

(#48) Horvi válasza Roxbury (#45) üzenetére

Horvi
(senior tag)

Mikor érkezik Legendd? :DD

Hello darkness, my old friend...

(#49) ρσгτσ válasza szkuvi (#47) üzenetére

ρσгτσ
(PH! nagyúr)

Én is, mert elvileg az is 2 gigás lesz. Holnap délelőtt megyek Auchanba, majd megnézem.

Szerk.:
#54:
Megírom. :)

[ Szerkesztve ]

(#50) Matada2.3

Matada2.3
(PH! kedvence)

Kép Hang OKÉ :)

Finn the human

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.