Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaskin

    aktív tag

    válasz Zsé2003 #187 üzenetére

    A minap egy vércukormérőt vettem egy bevásárló központban, és egy cukorbeteg ismerős finoman lecseszett, hogy miért nem kérdeztem meg előtte őt, hogy melyik cucc a legjobb. Mondtam neki, hogy a feladatát ez is ellátja, és az ha esetleg 1-2 ezer Ft-al többet fizettem, az nem számít különösebben. Nem létkérdés. Senki nem cukros a családban (egyelőre) Ezért nem megyek máshová érte egy utcányit sem. Szóval azt hiszem, akik ott megveszik a cuccot, azok nem feltétlen idióta barmok, hanem többnyire csak tájékozatlanok. Gyanítom, hogy te is vásároltál már úgy, hogy megvetted ami csak úgy megtetszett, és kész. Arról nem is beszélve, hogy az ilyen fószerek nagytöbbsége csak arra veszi a gépet, hogy bevágja az autóba, és fusson a navigáció. És ha ez az egyetlen szempont, akkor nagyot nem is fog csalódni, szinte bármit is vesz... Azt meg ugye ne feledjük, hogy állítólag még az autóvásárlásnál is a legtöbb embernek az a fő szempont, hogy hogyan néz ki az autó, meg milyen a szine, meg mennyit volt reklámozva....
    Amúgy visszatérve arra amit írtál, hogy láttad a t-mobile-nál valamelyik mitac-ot, pedig nem illik az árukínálatba. Valóban furcsa, de biztos meg tudnák magyarázni, hogy pl laptopot is csak azért forgalmaznak, mert lehet róla netezni. És ha ezt nézzük, akkor pda-ról is lehet.

Új hozzászólás Aktív témák