Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nubiai

    tag

    válasz SirRasor #29 üzenetére

    Sajnos erre a kérdésre nem tudok érdemben válaszolni. A mostani telefonomat sosem használtam a gyári szoftverével, vagy másik egyéb gapps-es rom-al, egyből microg-t tettem rá, így nincs összehasonlítási alapom, hogy mi változott. Az üzemidővel kapcsolatos határozott kijelentések nekem mindig komolytalanul hangzanak, mivel az leginkább attól függ, hogy milyen intenzitásai, milyen appokat használ, hány emailfiókot szinkronizál az ember, meg ilyenek. Akkor lehetne hitelt érdemlően válaszolni erre a kérdésre, ha lenne két ugyanolyan telefonod, az egyiken lenne Google szolgáltatás, a másikon nem és ugyanolyan szoftverekkel, ugyanúgy töltve, ugyanolyan intenzitással párhuzamosan használnád. Ilyen kísérletről én még nem hallottam.
    A logika szerint microg-vel kevésbé kellene merülnie, mivel azzal a telefon nem loggolja folyamatosan a tevékenységedet, helyzetedet, és nem küldi azokat a Google-nak. Ennyivel mindenképp takarékosabb. Van még a navigációs rész, ami más, de arról nem írnak semmit, hogy energiatakarékosabb lenne. Ezen túl szerintem az operációs rendszeren már más nem múlik.

Új hozzászólás Aktív témák