Hirdetés
- Samsung Galaxy S24+ - a személyi asszisztens
- Megbüntették, ezért feloszlatná az EU-t Elon Musk
- One mobilszolgáltatások
- Beköltözik a platformköltözés az iOS-be és az Androidba
- Máris megvásárolható az Ulefone új RugKing szériája
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Milyen robotporszívót vegyek karácsonyra? (2025)
- Poco F7 – bajnokesélyes
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
Új hozzászólás Aktív témák
-
#16939776
törölt tag
igen, 3200
B350-nél 2 ad a Chipset, 2 a CPU, ha használod a CPU-tól jövőt akkor csak 2 pci-ex csatorna marad a chipset felé.
Szerintem 2/0 maradhat aktív, ha a chipset féle M.2-is igénybe veszed teljes (4x2.0)sávszélességgel. A csipszetben egy PLX áramkör van, ami szétosztja a sávszélességet, elvileg sata-M.2 komunikációt megoldja tokon belül, de ha egyszerre akarnál 2 db sata ssd-t, és az M2 ssd-t is olvasni akkor a fix 1600 helyett 800-1600 között fog ugrálni az M.2-ről jövő adatfolyam.
Így is - úgy is izzadságszaga van a második M.2 ssd támogatásának. Van drágább, nagyobb szabvány amin a CPU adja a sávokat hozzá, azzal kellene barátkozni.
-
#16939776
törölt tag
2.0-ban felét tudja az eszköz az elméleti max. sebességének. a x370-en.
B350-en - ha jól értem - a második M.2 port nem ad még akkora sávszélt sem (2x2.0?), ezért csak kommunikációs célokra alkalmas.Asus-nál ez megszokott termék pozicionálási módszer, én voltam a legjobban meglepődve, hogy B-s ITX lap, és "mindent tud".
-
#16939776
törölt tag
"It basically got confirmed, that ASUS will bring two different mITX boards. The first thing to notice is RAM support (3600MT/s on X370 and 3200MT/s on B350).
M.2 might also be different. For the X370 it is stated to use two slots, one directly on the CPU (PCIe 3.0 x4) and one on the chipset (PCIe 2.0 x4). The B350 needs a statement for M.2 and the used WLAN/Bluetooth yet." -
#72042496
törölt tag
Én arra gondoltam, hogy adatok gyors átásolásánál/klónozásnál (ha lecseréli az ember az M.2 meghajtóját) is milyen jól jön. De belegondolva, azt inkább egy ilyennel, mert egyszerűbbnek látszik a szerelés. (Még ha itt a VGA-t ki is kéne venni arra a... hmm... néhány percre.
)#45: Közben szerkesztettem.

Új hozzászólás Aktív témák
- Autós topik
- Samsung Galaxy S24+ - a személyi asszisztens
- GoodSpeed: Munkaügyi helyzet Hajdú-Biharban: észak és dél!
- Kerékpárosok, bringások ide!
- alza vélemények - tapasztalatok
- Hullanak a fejek az Apple-nél
- Vírusirtó topic
- Óra topik
- The Division 2 (PC, XO, PS4)
- Megbüntették, ezért feloszlatná az EU-t Elon Musk
- További aktív témák...
- Apple iPhone 16 Pro Max - Black Titanium - 256GB - Akku: 90% - Megkímélt állapot!
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 mini 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3881
- Apple iPhone SE 2020 / 128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku:82%
- Samsung Galaxy A13 / 4/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Repedt Kijelző
- LG 65B3 -65" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
)


