Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Huntszy

    tag

    válasz SunMount3r #13 üzenetére

    Hát ez ízlés kérdése.

    Nekem otthon a PC-re egy Cherry MX Red kapcsolós Asus Strix van rákötve. Munkahelyen meg Apple Magic Keyboard 2 van. Mindkettőt napi szinten használom elég sokat. Korábban pedig egy Asus Rog laptopot használtam otthon évekig a saját beépített klavijával.

    A Rog billentyűje egyértelműen jobb volt mint a korábban használt laptopok billentyűzete, viszont vakok között félszemű a király, amúgy nem egy jó billentyűzet (mondjuk nem is vártam el tőle).

    Mikor megvettem otthonra a Red-es Strixet (akkoriban munkahelyen egy pár ezres Logitecet használtam) maga volt az áldás. Nagyon imádtam rajta gépelni. Aztán almára váltottam munkahelyen és jött vele a klavi is. Bakker azon gondolkodom már jó ideje, hogy milyen win kiosztásos magic keyboard szerű klavit tudnék venni otthonra. Egyszerűen imádok rajta gépelni, sokkal kényelmesebb hosszan szövegeket pötyögni rajta mint a Red-es Strixen. Félre értés ne essék soha nem játszanék egy Magic Keyboardon vagy hozzá hasonlón, arra mindig a Strix lesz a király és a mechanikus fajtársai de simán szövegek gépelésére (legyen az egy hosszabb komment, forráskód vagy bármi) én saját magam részéről ezerszer kényelmesebbnek és jobb élményt nyújtónak találom a magic keyboardot.

Új hozzászólás Aktív témák