Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norvik

    aktív tag

    válasz djpoti #2519 üzenetére

    A root nekem amiatt lett volna fontos, hogy egyrészt ki tudjam teljesen irtani a számomra nem kellő gyári alkalmazásokat, szabaduljak a reklámoktól, és főleg tudjak teljes mentést csinálni a rendszerről, alkalmazásokról, beállításokkal eggyütt. Egy takarítás után rengeteg időt meg lehet vele spórolni... Az LG költözős alkalmazása segít, de nem tökéletes. A régi V20-ról wifin keresztül tudtam költözni az új húszasra. Mondjuk, olyan 80 százalékos sikerrel. Ezzel is sok időt spóroltam meg, de azért. Akadt beállítgatni való is, elsősorban alkalmazásoknál. Ja, és valamiért nem minden alkalmazást küldött át az új telefonra, párat kihagyott. És gőzöm sincs, mi alapján szelektált. A root-tal próbálkoztam a régi V20-nál, az XDA-ás leírás alapján. Természetesen a duál simes verziósra gondolok. Elég sok lépésből áll. Tudok angolul, ennek ellenére elakadtam vele, talán a nyolcadik lépésnél, mindig ugyanott, ugyanúgy. Egyszerűen nem lépett tovább. Aztán feladtam, használtam root nélkül. Aztán vettem egy egyszimes h910-et, újat, olcsón 40 ezerért. Pár napig élt mindössze, sikerült belőle téglát csináljak a rootolással. Ez sem akart menni, majd eltértem a leírástól, és tettem rá vs 995 romot. Hiba volt, azóta se kép, se hang. Valószínűleg kinyírtam az alaplapot. Az LG_UP sem ismeri fel. Semmilyen üzemmódban nem indul. Szóval, van egy tökéletes állapotban levő donorom, karcmentes kijelzővel, házzal, kamerákkal. Talán egyszer fel fogom használni. Vízbe, sörbe nem fogom ezt az újat folytani, kevesebbet motorozom :) Na meg motoros navinak egy Sony vízálló telefont használok, kifejezetten célkészüléknek vettem, alig néhány motorozáshoz szükséges alkalmazással.
    Hát igen, a kivehető akksi nagy kincs... Nem kell lesnem, hogy hol egy konnektor, nem leszek elérhetetlen, nem maradok net nélkül. A farzsebbe is befér, ha visítva is. Ezzel a hatalmas akksival, bár nem új, még mindig kihúzok egy teljes napot, nagyon intenzív használat mellett is. És a nap végén, ha nincs kéznél konnektor, még akkor is marad benne némi delej.
    És egy kis érdekesség a h910-es új V20-ról. Határozottan lassubbnak éreztem mint a két simes verziót. Még gyári állapotban futtattam rajta egy antutu tesztet. Lassabb volt, mint a sokat használt, alkalmazásokkal telerakott régi V20. Szemre nem láttam különbséget, mégis volt egy utángyártottsági érzésem. Annnyira jó telefon, hogy már hamisítják is :) ?

Új hozzászólás Aktív témák