Hirdetés

2017. július 25., kedd

Gyorskeresés

(#1) blackman01

blackman01
(újonc)

Hát nagyon kiváncsi vagyok! Főleg az árra :F

b.b.

(#2) LosBlancosrm

LosBlancosrm
(őstag)

Remélem mire telefonvásárlás előtt leszek, színes lesz az előlap is, illetve az ujjlenyomat-olvasó is bekerül a kijelző alá. Egyébként kár, hogy a Note ennyire S8+S lett.

(#3) hagel

hagel
(PH! nagyúr)

Pffff.... mikor lépnek végre a hétköznapi mobilok a 10' környékére?
Egyre inkább hordozhatatlanabbak ezek a tepsik... :(

Magyar BlackBerry Közösség - Magyar Channel-Surfer BBM Channel - C001A9A73 Face: Crossnordic

(#4) moleculez válasza hagel (#3) üzenetére

moleculez
(őstag)

Nincs felső határ, mindig megoldjuk a használatot, és megmagyarázzuk, hogy kell ez.

"Durva h a föld már 2017 éves" Insta: @abusalempictures

(#5) amoledus

amoledus
(fanatikus tag)

Jol nez ki nagyon , mar csak az ar kerdeses :D A kijelzo alatti ujjlenyomatolvasora ne vagyjatok rengeteg problema lenne vele ha torik a kijelzo,ha elromlik az olvaso es az lcd-t kell leszedni amit alig vallal majd valaki...jo helyt van az kulon :D

[ Szerkesztve ]

SZIA! 8-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#6) Roxbury válasza amoledus (#5) üzenetére

Roxbury
(őstag)

Tartosan folt nelkul szerintem csak komplett kijelzocserevel lehet megoldani majd, de az ennél szerintem brutal aron lesz. 😃
Attol fuggetlenul nagyon szép. 😊
Majdnem veri kinezetben a Note 7 et.

(#7) Ateszpapa válasza blackman01 (#1) üzenetére

Ateszpapa
(őstag)

Jó drága lesz az biztos.
Telekomnál éri meg ígyis az S8 párost megvenni, jobban mint a Samsung boltokban.

Talán a Note 8 is 40 ezerrel lesz olcsóbb megjelenéskor a Telekomnál, de ez majd kiderül.

(#8) amoledus válasza Roxbury (#6) üzenetére

amoledus
(fanatikus tag)

A note 7 egyszeruen gyonyoru , am lehet ez is olyan lesz mint az s8 , kepeken ugy jo jo de semmi extra , eloben kezbefogva pedig ott a kell nekem erzes :D

SZIA! 8-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#9) vacs

vacs
(őstag)

Bone123: a dbrand nem gyárt semmilyen tokot! :U
Ők skint gyártanak (= öntapadós fólia), nekem is van , nagyon jó minőségű, de nem tok!

(^)(>.<)(^)

(#10) amoledus válasza Ateszpapa (#7) üzenetére

amoledus
(fanatikus tag)

A telekomnal nem eri meg annyira ,ha kiszamolod olcsobban kijossz ha mediaban/euronicsben veszed reszletre lehet ott is es fuggetlen megkapod idoben a frissiteseket (gondolom 1osszegben nem vennel tremobil kokany szoftveres telefont :D ) es nem is soznak rad egy elofizetest amire nincs szukseged , tegnap jott egyik ismerosom,hogy mekkora bizniszt csinal s7-et vesz havi 170000ert...mondom ja csak azt szorozd be 24el...168.000csak a telefon fuggetlenul pedig 155 ez tenyleg nagy biznisz ,aztan arkad mediaba elsetaltunk egy telefonert :D

[ Szerkesztve ]

(#11) 7etape válasza amoledus (#10) üzenetére

7etape
(PH! addikt)

T-mobile -nál is függetlent kapsz.

(#12) amoledus válasza amoledus (#10) üzenetére

amoledus
(fanatikus tag)

*17.000

(#13) EclipseGT válasza amoledus (#8) üzenetére

EclipseGT
(senior tag)

Na én pont így jártam. Fotók alapján fikáztam minden hírnél az S8-at.
Aztán egyszer betévedtem a telenorba, megláttam, és "hinnye Mári, há te meg ki vagy?" :D
Már jött is velem haza :D

(#14) Anulu79

Anulu79
(őstag)

Elég agyatlanok a Samsungnál, hogy ha a Note-nál is olyan fent lesz az ujjlenyomat olvasó mint az S-eknél.

(#15) fornettisuti válasza amoledus (#10) üzenetére

fornettisuti
(PH! addikt)

Szép mondat lett.
Amugy Sestoreban is csak 140k az S7.

Elviheto meizu_m3_note_tokok: https://goo.gl/QgEsgD Samsung S7 - LG Gpad 8.3

(#16) .nox válasza hagel (#3) üzenetére

.nox
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Mert pont a Note széria volt az, ahol a kissebb méret volt releváns.....

Ja nem.

I like sarcasm. Its like punching people in the face, but with words.

(#17) .Szaki. válasza hagel (#3) üzenetére

.Szaki.
(őstag)

Egyetértek, most a minimális kávákkal mondjuk kompaktabbak a tepsik is, de szerintem egy ilyen minimál kávás 4,7"-es telefont igazán kidobhatna valaki. Annak tényleg lenne értelme.

Semmi sincs ingyen. A dobogóra az jut fel, aki megküzd érte.

(#18) jacis

jacis
(PH! kedvence)

Ezen már majd lehet filmet nézni kényelmesen. 👍😊

Samsung Galaxy S7 edge

(#19) jacis válasza .Szaki. (#17) üzenetére

jacis
(PH! kedvence)

Akkor jönne a rinya hogy miért nem 4"-os.....

Samsung Galaxy S7 edge

(#20) .Szaki. válasza jacis (#19) üzenetére

.Szaki.
(őstag)

Hidd el, igény lenne rá..

(#21) TpS válasza .Szaki. (#17) üzenetére

TpS
(senior tag)

A kívánságod meghallgatásra talált: S8 mini, 4.7"

Xiaomi MI MIX 6/256 Epic Dev 7.7.6

(#22) TpS

TpS
(senior tag)

További infók a Note 8 megjelenéséről

[ Szerkesztve ]

(#23) .Szaki. válasza TpS (#21) üzenetére

.Szaki.
(őstag)

7-e óta olvastam már olyat is, hogy ez csak terv és valójában nem lesz belőle semmi. Majd ha megjelent elhiszem. :)

(#24) TpS válasza .Szaki. (#23) üzenetére

TpS
(senior tag)

Ez pontosan így van, az ígérgetés sajnos divattá vált az utóbbi időben.

(#25) Anulu79 válasza TpS (#22) üzenetére

Anulu79
(őstag)

Na és te elhiszed amit egy DJ mond? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26) joey04 válasza amoledus (#10) üzenetére

joey04
(PH! félisten)

látom nem vagy tisztában az árakkal. a mediában (is) 275 az S8, a telekomnál most 215 starter kittel.

Az említett helyeken a részletfizetés sem egyértelmű, ki kell fogni 10*10 és hasonló akciókat/opciókat, különben kamatot tesznek rá, a telekomnál meg nem.

"Nagy májer az Apple, de mi nem rabok akarunk lenni hanem szabadok. Ezt már több mint 150 éve Petőfi is megírta."

(#27) TpS válasza Anulu79 (#25) üzenetére

TpS
(senior tag)

:DD
Amúgy már találtam olyan cikket, ahol hivatalos infóként írják az augusztusi bemutatót.

[ Szerkesztve ]

(#28) S e t h

S e t h
(PH! addikt)

Mintha a Note 7 hulláját gyaláznák ezzel a formával.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#29) Mr.Silkó

Mr.Silkó
(őstag)

Na ez is beesik lassan, meg a Nokia 9 (8?) is, kint van már az esnyóc is, meg a HTC U11, a Sony XZ Premium, az LG G6, a Huawei P10, lassacskán itt az új iPhone is... Szóval jöhet a rendes, mobilarénás, éves, okostelefonos kamerateszt! :K

[ Szerkesztve ]

(#30) amoledus válasza EclipseGT (#13) üzenetére

amoledus
(fanatikus tag)

Az S8-at én is, főleg a home gomb hiánya miatt , aztán élőben hasonló reakcióm volt :D

(#31) TpS válasza amoledus (#30) üzenetére

TpS
(senior tag)

Sajnos csak kikapcsolt állapotban tudtam megtapogatni az s8+-t, mert valamiért a telenornál úgy volt a madzagra kötve, de piszok szép darab volt.

(#32) Ateszpapa válasza amoledus (#10) üzenetére

Ateszpapa
(őstag)

Hidd el a Telekomnál éri meg most is megvenni.
Függetlent árulnak, csak a ROM Telekomos, de nincs tele szeméttel első indításnál ki tudod választani mik települjenek.

Jelenleg kb 60 ezerrel olcsóbb a Telekomnál az S8 mint az MM-ben és ahhoz adnak pluszba Starter Kitet ami kb 20 ezer.
Tehát közel 80 ezret nyersz velük.
És mint írtam függetlent árulnak!

[ Szerkesztve ]

(#33) joey04 válasza Ateszpapa (#32) üzenetére

joey04
(PH! félisten)

Írtam már neki, de hiába.

"Nagy májer az Apple, de mi nem rabok akarunk lenni hanem szabadok. Ezt már több mint 150 éve Petőfi is megírta."

(#34) amoledus válasza Ateszpapa (#32) üzenetére

amoledus
(fanatikus tag)

Neked fizet a telekom a promotalasert ? :D
Az elso "extra ajanlatukat" megnyitva 24honap~ 2×17.000 + 22x 22.290 = 524.000 meg ugye 2ev huseg...(sokszor bemesz a kiirt ar tobb lesz ha nincs otthon telekomos tv+internet akkor plusz 2-3000a havidijad,es a szoftverproblemas telefonok 80%a tremobilos amiket lattam az evek alatt....) ha a mediaban 275 akkor is 249.000marad ami a radsozott elofizetes ebben nagy biznisz nincs , ha elofizetes kell akkor valaszt maganak az ember egy olyat amit akar! De nem akarok meggyozni senkit ,vegyetek telekom szoftveres telefont elofizetesre ha az szerintetek jo :) Tolem akik kerdezik,10bol 8-9 nem vesz elofizetesre sehol telefont miutan kiszamoljuk,ha nincs penz akkor nem kell venni hanem dolgozni,de ha mar hitel akkor kamatmentes reszletre media/euronics peace !

[ Szerkesztve ]

(#35) joey04 válasza amoledus (#34) üzenetére

joey04
(PH! félisten)

na akkor szépen, higgadtan ülj le és böngészd át rendesen a Telekom árakat. Ateszpapa neve nevében nem nyilatkozhatok, de magam nevében igen, én biztos nem promótálom a Telekomot, mert minden szolgáltatást elhoztam, lemondtam egy kivételével, az is max. 1-2 hónapi fog élni kényszerből. Most egyszerűen ott érdemes megvenni, pont. Leszámítva a gsm árakat, én pl. biztos ott venném, de azt nem fair összehasonlítani, csak azért említettem meg, hogy lásd, én magam sem ott venném meg a készüléket, ha tervezném.

215k Telekom, minden szarság nélkül, starter kittel.

[ Szerkesztve ]

(#36) Ateszpapa válasza amoledus (#34) üzenetére

Ateszpapa
(őstag)

Nem fizet sajna a Telekom, de megkershetnek ezügyben. :D

Csak a tényeket írtuk, ott olcsóbb gyári garival mint máshol.
A 215 ezer az a listaára, nem kell hozzá előfizu sem.

De itt befejeztem, akinek van esze azzal talizunk az S8 topikban. :P

(#37) jacis válasza .Szaki. (#20) üzenetére

jacis
(PH! kedvence)

Akkor miért nem fogy az iPhone SE? Miért nem újította meg a szériát az Apple?

Samsung Galaxy S7 edge

(#38) 7etape válasza jacis (#37) üzenetére

7etape
(PH! addikt)

Mert nem erről híres. Felesleges megújítani, így is jól fogy. Szerintem majd jövő év márciusában megint kiadnak valami kisebb modellt.

(#39) .Szaki. válasza 7etape (#38) üzenetére

.Szaki.
(őstag)

Pontosan.

(#40) Matada2.3

Matada2.3
(PH! kedvence)

Engem az érdekelne, hogy ezek a tokgyártók és egyé kiegészítő viszonteladók mennyivel hamarabb ismerik meg az adott készüléket, hogy időben tudjanak rá gyártani. :U

Finn the human --> Huawei G8

(#41) daninet válasza Matada2.3 (#40) üzenetére

daninet
(PH! addikt)

Az új iphone-hoz kb 2 honapja kikerültek a műanyag replikák a tokgyártóknak.
Működő telefont nem kapnak.

Trust me.. I'm from the internet. ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º> - https://trakt.tv/users/daninet

(#42) Gibo válasza Ateszpapa (#36) üzenetére

Gibo
(fanatikus tag)

de kell hozzá elöfizu...a kedvezmény feltételei alatt van...egyébként nem rossz ár a többi hazai bolt árát tekintve...

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7

(#43) TpS

TpS
(senior tag)

Fotó: ennyivel lesz nagyobb a Note 8 a Galaxy S8+-nál Itt már 6.3-6.5 közötti méretet írnak.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.