Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aRm1n

    aktív tag

    válasz moma #8 üzenetére

    Na igen, mindkét igény teljesen valós szerintem, és mindig lesznek, akiknek egyik vagy másik jön be. Nekem az a koncepció talán még szimpatikusabb lenne, hogy egy normál méretű telefonból tudok kihajlítani egy tabletet, mert azt jobban kihasználnám, de ez napjainkban egy dupla vastagságú tepsit jelent, szóval... van még hova fejlődni. Igazából számomra az lenne az igazi, ha nem kihajtani tudnám a másik felét, hanem mellé illeszteni, az LG megoldásához hasonlóan, de illesztési hézag nélkül. Így el tudnám rakni a kiegészítő képernyőt valahova a táskámba, és csak akkor venném elő, ha szükségem van rá.

    Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

  • Felesbandi

    senior tag

    válasz moma #8 üzenetére

    Nekem is ez a bajom egyelore. Galaxy Fold tok jo lenne szamomra, ha osszecsukva lenne olyan vekony, mint 1 atlagos telefon. Jelen helyzetben olyan lenne zsebben, mintha egyszerre ket telot akarnek egy zsebre vagni.

  • nozs23

    addikt

    válasz moma #1 üzenetére

    Időt, értesítéseket látod becsukva is, ha csak arra akarsz ránézni, akkor nem kell kinyitnod. Zene váltáshoz/megállításhoz sem kell kinyitnod. Kényelmesebben elfér a zsebben. Meg amúgy szerintem menőn néz ki, mint a sok unalmas tepsi, tehát a design sem utolsó. De még mindig elején van nekem ahhoz, hogy úgy érezzem, hogy kell egy ilyen.
    Aki 5 percenként előrántja nyomkodni, annak valóban hülyeség.

  • thomas92

    aktív tag

    válasz moma #1 üzenetére

    Van egy Flip3 és sima S22 készülékem. a Flip-nek van előnye és hátránya is a sima okostelefon formulához képest.

    Zsebben mindenképpen jobban elfér. Van olyan zsebem, amiből az S22 is kilóg, de a Flip3 nem, annyival nem vastagabb összecsukva sem, hogy zavaró legyen. Befér ingzsebbe, crossbody zsebébe is könnyen belecsusszan, főleg ha még futni mész és az edzős cuccba sem fér be az S22 sem(ha van egyáltalán zsebe). Hordok skinny nadrágot is, akkor is belefér összecsukva. :) Mivel november óta használom, volt időm ezt kitapasztalni. :)

    Nem is kell feltétlenül mindenhez kinyitni, például fizetéshez, alap infók megnézéséhez, bár az tény, hogy ezen a téren lenne még bőven fejlődési lehetősége a Flip vonalnak. De a Moto RazR cover screenjén simán megy a Google Maps, Twitter stb, ha gyorsan csekkolni kell valamit, bőven elég lehet.

    Szerintem elsősorban a dizájn és az újdonság adja el a flipes mobilokat.

    Az is biztos, hogy nem minden embernek való, nem mindenki érez rá erre a használatra. :) Az elején nekem is furcsa volt, de egy idő után ráállt az agyam.

    Ami miatt van egy S22 telefonom is, az leginkább azért van, mert nagyon hiányzott a telefotó kamera és összességében jelentős előnye van kamerában az S22-nek.

    [ Szerkesztve ]

  • iNfAntRy

    senior tag

    válasz moma #1 üzenetére

    Igazából ugyanúgy használják szerintem mint egy normál telefont, és csak akkor hajtják félbe ha mondjuk zsebre teszik vagy táskába vagy épp nincs rá szükség. De ezeknek a maiaknak én se nagyon látom értelmét. Úgy értem régen a butatelefonok korszakában imádtam a kagyló telefonom. Ott az volt a lényeg, hogy becsukva védve volt a kijelző és a billentyüzet. Illetve iszonyat kényelmes meg menő is volt, hogy gombnyomás nélkül be tudtam fejezni egy hivást. Vége volt, simán csak félkézzel becsuktam a telefont.

    Ha a Samsung csinálna ma egy olyan okostelefont ami sima kagyló (mondjuk E2530), de legalább 4.0" kijelzővel és jó hardverrel, billentyüvel, (nem is kell érintőkijelzős legyen), azonnal mennék megvenni. A mai napig utálok pötyögni érintőképernyőn

    Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

Új hozzászólás Aktív témák