Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • strogov

    senior tag

    válasz DithenS #34 üzenetére

    Az okostelefon nem csak azt jelenti amikor 30-40 app egyszerre fut, és szimultán chat-elsz 5 app-ban. Azért "kell" okostelefon mert nem vagyunk egyformák. Valakinek skype kell, valaki parkolási app, másnak meg a navigáció a legfontosabb. Mire egy feature phone-ba mindent beletuszkolsz ami "átlag igény" addigra eljutsz az okostelefonig.

    Egy alsó kategóriás gép sok esetben csak kevesebbet enged mint egy felső kategóriás. 1 éve eldobósnak használtam egy vodafone smart mini-t (2013). Teljesen jó volt mindennapokra, kivétel a navigáció. Chrome jó volt, feedly ment, bankolni lehetett vele, email-naptár szinkron alap, és az sem mellékes, hogy központi contact kezelés van. Ezekből egyiket se tudja egy buta telefon. Ennél többet meg ez sem.
    Volt mellette egy S3 mini, az se sokkal komolyabb gép, de abban még a navigálás is teljesen jó, és majdnem vállalható képeket lő.

    Most iphone se-m van mert tetszett, és szeretem az ios-t ... és mert megengedhetem magamnak. Ezen nyilván sokkal több app van telepítve. Ha holnap megint Redmi 2-vel kellene járkálnom nem követnék el harakirit, de ha Nokia 6300-ra lennek korlátozva az nagyon rosszul esne.

Új hozzászólás Aktív témák