Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    A 'budget' kategóriával kapcsolatba,nekem pl idén adta meg magát a 8+ éves telóm amit még középsuliba vettem és most vettem első okos telómat.
    Pénzem az konkrétan ~16k volt rá,nézelődtem kb 1 hétig Kínai telók közt azt utána megvettem itt országon belűl ugyan annyiert HW apróról. 'Bluubo mini'

    Nem vagyok eljárós típus,nem szeretek felvágni se semmivel és 'márkaőrűlt' se vagyok,nemérdekel mi van ráírva a teló hátuljára.
    Ezeket figyelembe véve nekem telejesen elég ez,sőt a nagyrészét valszeg sose fogom használni.
    Játszani PC-n játszok,max 1 játék érdekelt telóra azt meg elviszi ezis,Skype megy rajta ami jól jön ha pl betegen nincs kedvem vagy nem tudok kimászni az ágyból.
    Amennyit fényképezek az is megfelel nekem,regi telóhoz képest ezis fényévekkel jobb.

    Van házba 'rendes' teló is szal van mihez hasonlítani de én konkrétan nem látom miért lenne nekem az jobb :N

    Lényeg az,hogy igenis van ilyen telókra igény mert nem mindenkinek kell jobb,ha vennék is jobbat csak azért mert ezt elég törékenynek találom szerkezetileg,más bajom nincs vele.

Új hozzászólás Aktív témák