Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Postas99

    senior tag

    válasz Mr.Silkó #40 üzenetére

    Nem volt az rossz, csak a jobb agyféltekés emberek nem értettek hozzá.
    Az MS meg magát szúrta t.kön azzal hogy egy halom be nem váltott ígérete volt, a fejlesztés pedig szar volt.

    Felesleges összehasonlítani a két rendszert.

    Volt ilyenis olyanis...
    Cégesként 4 hónap után dobtam vissza a 6s-t.. A rendszer annyira béna megkötésekkel teli, hogy csak olyanok veszik akik igazán nem is dolgoznak vele.
    Csak példaképp: 2018-ban is még mindig egy béna külső program kell a szinkronizációhoz, képek letöltéséhez a telefonról. (hagyjuk a netes bullshitet hogy azért van a net.. Kábel..uraim kábel
    Email-ben nem tudsz csak limitált darab számú képet küldeni, és még sorolhatnám.

    Tipikusan azok váltnak doridról IOS-re akik a gagyi doridos telefonokkal megszívták, laggolt lassú volt..
    Aztán verik a mellüket hogy f.s a droid.
    Sajnos a kimutatás meg végképp hibás.. hisz hiányzik a pontos megjelölés hogy milyen készülékről váltottak.
    Ennek fényében ez nem több mint a számokkal való vagdalkozás.

  • Postas99

    senior tag

    válasz hemaka #67 üzenetére

    Exchange beállításokkal már nem megy.
    Két különböző módon működik ha képekből akarsz küldeni vagy magából az alkalmazásból.
    A egyikben limitált a küldhető képek száma, látszik hogy nem használod a készüléket ilyen célra.

    Ha attachment-ben kapsz valamit azzal mit kezdesz? A hajadra kenheted a kábelt is.
    De aláírom működik mókolás nélkül. Van akinek ez jön be és van akinek más.

    A viszont tény hogy rettenetesen gyenge a térereje ezeknek a modelleknek és egyre szarabb lesz. Minél újabb modellek jönnek az almától annál gatyább és gyatráb a készülék hálózat kezelése és térereje.

    Ahol dolgozom mobil minibázisokat kellett beüzemelni mert az összes új 7-es és felette levő készülék megrottyant attól hogy nem volt térereje és rendszeresen dobálta a hálózatot.
    A többi drodidos készülék és régebbi harapott alma modell Pl. I5s-s meg rendesen működött és tudnak hívásokat fogadni.

    DE példaként sorolhatnám még a Windos Phone-t is, a régi nokiák térereje nagyon jó volt míg a kollgám ugyanonnan már nem tudott hívást kezdeményezni én még vígan telefonáltam és nezetem is.

Új hozzászólás Aktív témák