Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plebi

    senior tag

    Amennyire örült neki az ember, hogy "hivatalos" xiaomi kereskedés nyílt itthon, annyira nem éreztem a hatását a piacon. Voltak jól árazott termékeik, de ezek szinte sohasem a telefonjaik voltak. Kommunikáció egy nagy nulla, választék is, árukészletről meg nem is beszélve. A köztudottan slágergyanús termékekből sosem volt elég készlet, hetekig elérhetetlenek voltak. Érdekes velük közel egyidőben az addig tökéletes hozzáállású eustock hirtelen a háttérbe vonult és többet kisembert nem szolgált ki.

    A bolt és webshop hiába van egy felületen, hivatalosan nem kezelik egyben, így én hiába vettem annó xiaomi legót a pesti boltban, másnap megjelent a nekem jobban tetsző "tank" a webshopban, nem tudtam őket becserélni, mivel a bolt és webshop külön kezelendő. Először vissza kellett volna küldenem a boltnak a terméket, ők visszafizették volna majd, és utána a webshoptól is megrendelhettem volna. Ezt inkább nem, így megvettem a tankot is :D, de köszönöm jól esett.

    A garanciát én nem emelném ki, ugyanúgy nekem kell postázni, ugyanúgy nincs átvételi pont és ugyanúgy kérdéses határidővel dolgoznak mint egy szürke bolt, ennek ellenére sokak szerint is nagyon megbízható és korrekt garanciát, jó kommunikációval ad a turbado.

    Egyébként Pocophone F2: Nevetséges, hogy hivatalos boltban, ahol egyébként max csak az üzletben van kint, de a webshopban nincs :F a telefon 200e Ft, még 2 év cseregaranciával a turbadotól 136e Ft +10% felár a cseregari miatt. Ez ezért fájó különbség.

    Bog:

    Régebben én emlékszem, hogy volt olyan teszt ahol az volt írva, hogy a készüléket az XXL Gsm biztosította, ott van Pocophone F2 még sincs tesztelve. Megértem, hogy a lojálisak vagytok a támogatóitokhoz/partnereitekhez, de ha ők nem tudnak/akarnak készüléket adni, miért nem teszteltek más forrásból az olvasóitok miatt? A Xiaomi Magyarországtól Zsoltotok tudott videótesztet csinálni már lassan két hónapja, ide mégsem jutott tesztkészülék, tőlük ez milyen hozzáállás?

    Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

Új hozzászólás Aktív témák