Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • d@vee

    őstag

    válasz Graphics #9 üzenetére

    Dehogy trükközés. Most várja meg más bolt is, míg megjelenik itthol és vegye onnan, mert épp nem saomi hivatalos partner, csak kitalálja hogy sok más tekó/műszaki cikk mellett akar árulni xy telefont? Aztán az így eleve drága itthoni árra még rakja a saját hasznát?
    Ugyanmár, az nem túl nagy trükk hogy megveszek valamit kintről és eladom haszonnal, de még így is 20-30-40 ezerrel olcsóbban tudom adni mint más bolt. Kint már megadóztatták, itt eladom számlásan de még akkor is olcsóbb és akkor még benne van a pakliban az, hogy kevesebb haszonnal dolgozok mint hivatalos bolt. Mivel a nagyobb eladott darabszám behozza a pénzt.

    Dolgoztam műszaki boltban kereskedelmi űgyintézőként és nem, nem kell itt trükközni meg ilyenek. Nem egyszer volt, hogy külföldi, full legális partner olcsóbban adott dolgokat, mint a szerződött és hivatalos márka saját nagykere. Kinti partner vett több ezer-tízezer darabot, itthol csak pár száz, persze hogy olcsóbban kapta. Olcsón is adta tovább, ittholra megvéve, beárazva és eladva számlásan is olcsóbban jött ki, mint maga a márka nagyker árazása.

    Jól írták feljebb, ez ilyen félig marketingfogásos cikk.
    Gari meg smafu. A tavaly vett Soocas X3-as fogkefém elromlott. Emailre alig válaszoltak, telót persze csak sokadik, napokon keresztüli telefonálásra vették fel. Elpostáztam, egy hónap múlva jön a számlámra a pénz. Semmi válasz hogy javíthatatlan lenne, vagy kérnék-e másik készüléket? Semmi, pénz vissza aztán csináljak vele amit akarok.
    És itt a cikk érvényes mert megvettem én is most Aliról, EU raktárból. 4 nap alatt ittvolt és gari mindegy is, mert itthol se csinálták meg.

    [ Szerkesztve ]

    Ja

Új hozzászólás Aktív témák