Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bollokcs80

    Korrektor

    A rádió engem se izgat a sok reklám és a kötött kínálat miatt (tematikától függetlenül ugyanaz a pár száz szám pörög), a jack hiánya sokkal jobban fáj.

    Én is azt szerettem a jackben, hogy elnyűhetetlen és minden eszközön ott van/volt a PC-től kezdve a hifin át a telefonig. Anno én voltam a legboldogabb, mikor az egyedi csatlakozók után a telefonokon is megjelent a jack, ami most már szépen tűnik is elfelé. :((

    A TWS fülesek szépek és jók, de míg a saját igényeimhez (rock/blues/jazz, részben MP3-ban, részben FLAC-ban) jackesben volt/van egy 8 ezres Sehhneiserem, amit nagyon szeretek és jól is szól, TWS-ben a 22 ezres Xiaomim meg se közelíti hangban. 40-50-100 ezer forintokat meg nem adok két fülbevalóért.

    Amúgy sokszor találkozom ezzel a "ott a stream meg a net" hozzáállással fiatalabb ismerősöknél meg kollégáknál. Én is szeretem, jó dolog, de sajnos az én ízlésemet nem szolgálja ki maradéktalanul, nagyon sok minden nincs fent streamen, egyes albumok mindenféle jogi hercehurcák miatt részben vagy egészben le vannak tiltva és ahogy Bog is írja, a térerő meg az adatforgalom se végtelen.

    Arról nem is beszélve, hogy itthon például szeretek leülni, betenni egy CD-lemezt a lejátszóba és zenét hallgatni, csak úgy. Nem vagyok audiofil - csak öreg (talán). :))

    B.Cs.

Új hozzászólás Aktív témák