Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Little Hulk

    tag

    Sziasztok!

    Nem hittem tesztnek - amit jól tettem - és megérkezett a 650, mivel WP volt a cél, és nagyon tetszik!

    Második napja használom, később talán okosabb leszek, de addig is: a hátlap rettenet, féltem, hogy félbeszakad mikor levettem, de normális visszahelyezés után szépen passzol, nulla mozgás, középen ugyan tényleg lehet nyomogatni ha valaki azt szeretné, de nem zavaró, és nem nyomkodom. A fém keret nagyon szép és minőségi hatást ad, egyben van a telefon, teljesen Galaxy A3 fogása van, mintha minden fémből lenne, pedig nincs így.... A külső nem kicsi, több 5"-os telefonom is volt, vannak kávák, de a telefon vékonysága feledteti, a súlya szerintem ideális, nem túl könnyű, de nem tépi a zsebet mint pl. egy Z2.

    A szoftvert azonnal frissíteni kell - ahogy írtátok is - az első bekapcsolás után, egy délután 3 fagyásom volt, kb. 5 percesek, utána magától helyre állt a rend, szinte mindig a gépházban történő matatás hozta elő, főleg a képernyő beállítások, volt több lassulás és akadás is, képernyő feloldás is néha érdekes, volt szerintem ez elég durva, kíváncsi lennék mennyit teszteltek kiadás előtt, de mindegy, megvolt a frissítés, azóta rezzenéstelen a rendszer, eddig eltűntek az előbb említett dolgok.

    Igen, az A3-nál lassabb - olyanom is volt - de az általános sebesség rendben van, sőt, gyorsnak mondanám, ritka a lassulás, és azok is vállalhatóak, híváskezelés, alap dolgok azonnal megtörténnek, de mondjuk az sd kártyám rendbe rakásakor lehetett érezni a hardver korlátait, persze nem fogok folyamatosan képeket és videókat másolni...

    Az Edge böngésző használható, de hagy kívánni valót maga után - vagy nagyon Chrome-hoz szoktam - majd kutakodok valami alternatíva után az áruházban....

    A fényképező rendben van, de nem magasztalnám túl, kell a kamerának a fény, zárt térben szórt fénynél hamar jön a zaj, szóval nem a korom sötétről beszélünk... (itt cáfolnám meg, hogy sötétben a mobilok elvéreznek, egy Sony Z2 - nem ez a kategória tudom - de tényleg szebb képeket csinál sötétben, és bizony az A3 is később érezte szerintem a fény fogyását.

    A kijelző a telefon legszebb része, olyan a fekete, hogy eszembe sem jut hátteret tenni csempék alá, szerintem a telefonnak ezt a részét nem lehet a 640-el hasonlítani, akkora a különbség, és fényerőben is jobb.

    Szóval számok meg minden hasonló figyelmen kívül hagyásával - még ha mindenki alsó kategóriázik is - az általános használat, hangminőség, rendszersebesség, és úgy általában az érzés, alsó-közép, középkategória, nálam....

    Szóval ez az én véleményem 2 nap után :D A többit az idő meghozza, és majd leírom a jót, és a rosszat is....

Új hozzászólás Aktív témák