Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • asdam16

    újonc

    Hamarosan új telefont kell vennem mert a régi az már nagyon régi és akkor sem volt jó mikor új volt de hűséges volt fel tennék pár kérdést erről a telefonról :DD
    Szóval szeretnék új telefont venni és nagyon nagyon gondolkodom a Lumia 650-en .
    Ugye mikor kjött a telefon 70ezer körül volt az ára akkor azt mondták nem ér ennyit most fél-háromnegyed év után feleződött az ára és van olyan hely ahol 35ezerért simán megvehetném, ezt az árat megéri, vagy inkább mást vegyek ebben az árkategóriában?
    Lassan egy évnyi frissítés után mi a vélemény a win10 és a 650 kooperációjáról, gördülékeny a rendszer, vannak játékok,appok amik akadnak de nem kellene nekik? Az alapvető funkciókat mennyire látja el a telefon?(telefonálás közben jól halható-e egyik-másik fél, a térerővel bajlódik-e...)
    Végigolvastam a cikket én most inkább arra lennék kiváncsi hosszas használat után mennyire kényelmes és jó társ ez a telefon :D

    Van egy másik lehetőségem is az hogy 6 ezerért függetlenítek egy 820-ast(amit örököltem így az ingyen van) kijön az árkülömbség?

Új hozzászólás Aktív témák