Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kato78

    tag

    +1 ok a telefon mellett, hogy nyugdíjas édesapám pl. egész jól elkezelgeti a telefont, pont a méretezhetö csempék miatt. Netezni nem szokott, nem érdekli, viszont a nagyobb betük, ikonok ellentétben a régi Nokia 6303i után neki könnyebséget hoztak. Androidot nem szerette, idegesítette, hogy nem az történik, amit ö szeretne. :-) FB sajnos az egyik gyenge pontja MS -nek, bár van vmi új app, igaz kézifékként müködik. FB -t én sem, mi sem a kaják posztolása miatt használjuk, egész egyszerüen pl. keresztlányom Némeországban él, így a legegyszerübb élményket megosztani vagy beszélgetni egymással. Nem beszélve arról, hogy pl edzésidöpontok, helyszíneket is itt osztunk meg az edzötársakkal. Viber ami gagyi továbbra is. Van nekem is pár megvett appom (Stellarium, Electrodroid, Mi Band,...), azok müködnek, de a mobilbankolás ezen a platformon még mindig nem támogatott a bankokál, ahol érdekelt vagyok. Meglátjuk, remélem maradt még löpor MS -nél, nem rossz az irány jelenleg, jó lenne, ha lenne több app, kicsit erösebb készülékek is, nem feltételnül flagship, de egy közbensö lépcsö hiányzik, vmi Snapi6xx -vel, illetve az updatek lefolyása változhatna, hogy amíg az települ, gyakorlatilag ne legyen a telefon több egy poháralátétnél. Szép az a 2 fogaskerék, de talán jobb lenne a háttérben ha futna. Aztán egy gyors reboot, de nem 1/2-3/4 óra fogaskerekezés. Ezek a negatívumok, érdemben nem tudnak változtatni ezen, minden esetre érdekes lehet vkinek talán. Úgy vagyok egyenlöre, hogy akár jó is lehet valamire mindez. Igaz, a türelem nem a legföbb erényem, ha nem tetszik, van még hova betolnom a SIM-kártyámat. :)

Új hozzászólás Aktív témák