Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz Tigerclaw #14 üzenetére

    Én is a bekezdésed végére hajazok, egy szolídabb büdzsés építkezésről álmodozom magamnak 1-2 éven belül, de a tervekben a "dolgozószoba" (hermetikusan zárható a család elől) mint olyan, benne van már.

    Mint apámnak régen gyerekkoromban, csak ő villamosmérnök és kütyüzött ott, míg hétközben 8 órában bejárt a bányába. Én imádom a HO-t, nincs dugózás, M0 szopás végig, 50k benyaköltséggel könnyebb lettem, az autó kb. csak hétvégén gurul kiránduláskor, vagy amikor Aldizni kell egyet szerda magasságában.. IMÁDOM. (Persze mindenhol mondom, személyiségfüggő, de én enyhén introvertáltként abszolút pozitívnak élem meg a 100% HO-t is. Szorgalmi jelleggel látjuk egymást páran a csapattal, havonta 1x talán, kb, az irodában és ők is csak a jó arcok, szóval az olyankor mindig vigyorgós).

    Nem irigylem ilyen vírushelyzetben a facility-seket, sem a csilivili irodahodályokba befektetett köröket, de hát ilyen az élet.

    Úgy van ez most, ahogy Emil Rulez mondja: csak egészség legyen, meg térerő. :))

    [ Szerkesztve ]

    Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

Új hozzászólás Aktív témák