Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz newborn3 #2 üzenetére

    A mákosodásnak semmi köze nem lehet hozzá hiszen a kártyáról futónak semmi köze sem lehet hozzá. Ez nem csinál mást mint felmásol pár fájlt a gépre. Ha ott maradnak sem zavarnak bele semmibe soha max kb 200 mb helyet (sem) elfoglalnak.
    Mi nem sikerült az X96-on? ( tudom hogy annak érdekes recovery-je van szívtam egyel én is de nem emlékszem mi volt a megoldás)
    Próbáld meg a fordított megoldást:
    Kapcsold ki a boxot és a megcsinált CE kártyát ( felmásolva rá minden ami zipben van) azzal indítsd el akártyáról a rendszert. ( pl fogpiszkálós megoldással)
    Amikor a penről elindult, akkor nyomj rá a dual install addonra.Ezután ki fog kapcsolni. Kapcsold vissza úgyhogy bent a pendrive, ésakkor penről megin telindul a rendszer. telepítsd fel a reboot android kiegészítőt és így lépj át az androidba. Ezek után csináld meg az update dolgot. Akkor megint újraindul elvileg a penről. Kikapcs, pen kihúz és akkor jónak kell lennie.
    Ez lenne a normál telepítés egyébként csak azért módosítottam a másikra mert legtöbb esetben az is elég ésúgy rövidebbnek tűnik.

    Az androidnak ehhez meg semmi de semmi köze, az égvilágon semmihez sem nyúl a droidban és semmi másban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák