Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #24556544

    törölt tag

    Egy csomó telefon meg sem kapta a P -t egy csomó meg sem fogja, egy csomón amin rajta van meg folyamatosan foltozgatják, de jön az új andorid, hogy mindez megint előröl kezdődhessen... Miközben ezeket a röhejesen kevés újításokat simán hozzá lehetne csapni a jelenlegi androidhoz.

    Rengeteg baromság van mindenfele, de az évenkénti andorid főverzió simán a csúcson van...

    Pedig nekem One -os telefonom van szóval ezt is majd megkapom, nem kell "izgulnom" miatta, hogy na vajon...
    De már az Oreo után a Pie nál is kikerekedett a szeme, hogy mi a szar, csak ennyi?!... Pedig a Pie sokkal izgalmasabbnak hangzott, mint ez.

    Talán még 2 év alatt is alig tudnak eljutni oda, hogy fel lehessen annyit mutatni, hogy igen, ez egy új főverzió... Nem, hogy 1 év. :W

  • #24556544

    törölt tag

    Engem az zavar, hogy pl mi a2 re már decemberbe meg volt a VÉGLEGES Pie, de még mindig össze vissza foltozgatják, és sokszor 1 buggot javítanak, helyette 2 lesz effektus van.
    Mire oda jut az egész, hogy tényleg igazán stabil lesz jön az új, és kezdődik előről.


    Míg ha ezeket csak hozzáadnák frissítés gyanánt a rendszerhez hónapról hónapra, szerintem sokkal eredményesebb lehetne.
    Nem hiába kell verzióváltásoknál resetelni a telót, hogy ne legyen annyira buggos...

    Most ilyenek, mint a sötét mód stb. viccnek is rossz... pik pakk bele lehet rakni akármelyikbe, még egy legutolsó noname telós oprendszer is simán tudja hibátlanul... És nem csak ezt az egyet.

Új hozzászólás Aktív témák