Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KurtCobain

    őstag

    válasz vimes #40 üzenetére

    Ha kivennénk ≠ ki kell venni.

    Nem azt írtam, hogy a kínaiakat, és nem azt, hogy ki kell. Ne forgasd ki a szavaimat. A legutóbbi 5 telefonom kínai volt, és a mostani is az.
    Nem tudom mennyire vagy benne a témában, de 2013-2014 körül rengeteg kínai, MTK SoC-es (MT6589, MT6582, MT6592 stb) telefon jelent meg, és tűnt is el a süllyesztőben, mint pl a THL, Zopo, Vowney, Jiayu és még sorolhatnám. Ezen márkák telefonjai jellemzően nem kaptak frissítést. Ezeken ma is JB és KK van. A fenti időszak előtt nem voltak annyira felkapottak a kínai telefonok, és utána a régi szériás MTK SoC-k, és a fent említett márkák eltűnésével javult a helyzet, egyre több gyártó telefonjai kaptak és kapnak főverzió frissítést.

    De tényleg kíváncsi vagyok, hogy milyen indok alapján akarsz használatban lévő telefonokat kihúzni (cask mert régi/nem kapott frissítést :F ) ?
    Még egyszer fuss neki annak, amit írtam, mert nagyon nem sikerült felfognod azt, amit írtam.

    És ebből látszik, hogy mennyire nem sikerült megérteni amit a kollégia írt
    Az a hozzászólásom egy önálló hozzászólás volt, nem pedig válasz.

    A többi részére inkább nem is reagálok, mert nyilván szövegértési problémából ered.

    Részemről a téma lezárva, utolsó hsz-em itt.

    Mmm'kay?

Új hozzászólás Aktív témák